Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 199/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30144
Týden:
199
Dnes:
43
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 9948  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 32/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

3.kolo

Út 22.09. 16:30 Prostějov - Zlín 1:4 (1:2)
Út 22.09. 16:30 Táborsko - Dukla Praha 1:2 (0:0)
Út 22.09. 16:30 Ústí n/L - Slavia Praha 4:2 (2:0)
St 23.09. 16:30 Tachov - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
St 23.09. 16:30 Slavičín - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
St 23.09. 16:30 Varnsdorf - Slovan Liberec 2:3 np (2:2)
St 23.09. 16:30 Pardubice - Teplice 3:0 (2:0)
St 23.09. 16:30 Králův Dvůr - Sparta Praha 1:2 np (1:1)
St 23.09. 18:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
St 23.09. 18:00 Znojmo - Jihlava 0:5 (0:0)
Út 29.09. 16:30 Klatovy - Ml. Boleslav 0:5 (0:4)
Út 29.09. 16:30 Vyšehrad - Jablonec 0:2 (0:1)
Út 29.09. 17:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 2:5 (0:3)
Út 29.09. 18:00 Opava - Sigma Olomouc 1:5 (0:2)
St 30.09. 17:00 H. Králové - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
Út 06.10. 15:30 Rýmařov - Karviná 0:3 (0:0)

1:5 (0:2)

Út 29.09. 2015 18:00 - Městský stadion - 1634 diváků
Rozhodčí: Julínek - Boček, Peřina

Góly (Asistence)

   90´  j. jur   (penalta)

Góly (Asistence)

     J. Rajnoch
   35´  T. Malec
   53´  m. Mou
   66´  m. Mou
   72´  D. Cana
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z 65
U 53
U 46
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 90
O
O 72
O 43 46
O
Z
Z 67
Z
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
U 53
U 65
B
B
B
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 46
B 67
B 72
B
Z
Z
Z
Trenér:   Jan Baránek   Trenér:   Leoš Kalvoda  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Sigma Olomouc - Karviná
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 25.10. 10:15
Sigma Olomouc - Kroměříž
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 11:00
Pardubice - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 13:15
Pardubice - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 25.10. 10:00
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 25.10. 12:45
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
Žáci U-15: MSL Top, So 24.10. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
: Okresní přebor,sk. C, So 24.10. 00:00
Hněvotín - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - H. Králové
Žáci U-14: MSL Top, So 24.10. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - Hodonín
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - Hodonín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.