Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 201/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
28310
Týden:
201
Dnes:
7
On-line:
1

II. třída MD - Praha

ID: 12478  |  Sezona: 2017/18  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 69/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

23.kolo

So 26.05. 11:00 Řeporyje - Klánovice 1:2 (1:0)
So 26.05. 14:30 Čakovice - Čechie Uhřiněves 2:1 (2:0)
Ne 27.05. 14:30 Běchovičtí Sršni - Kyje 1:0 (1:0)
Ne 27.05. 17:00 Hrdlořezy - Gordic Kačerov 5:1 (1:1)
Ne 27.05. 17:00 Řepy - Bílá Hora 3:2 (1:1)
Ne 27.05. 17:00 FA AZ Praha - JM Chodov 6:3 (5:0)
Ne 27.05. 17:00 Březíněves - ČAFC Praha 3:3 (2:2)

3:2 (1:1)

Ne 27.05. 2018 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, So 26.09. 10:30
Řepy - Písnice
B-Tým: III. třída skupina A, So 26.09. 13:00
Řepy - Dukla, spol.
Dorost U-17: II. třída MD, Po 28.09. 16:30
Řepy - Čakovice
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, So 26.09. 15:30
Řepy - Meteor
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Po 28.09. 14:30
Řepy - Nebušice
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Po 28.09. 12:30
Řepy - Zličín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 7 0 0 35:5 21
2. 7 6 0 1 34:8 18
3. 7 6 0 1 17:7 18
4. 7 5 0 2 30:12 15
5. 7 4 1 2 23:11 13
6. 7 4 0 3 26:14 12
7. 7 4 0 3 20:16 12
8. 7 3 1 3 18:20 10
9. 7 3 1 3 20:25 10
10. 7 3 1 3 11:25 10
11. 7 3 0 4 17:23 9
12. 7 2 0 5 13:18 6
13. 7 2 0 5 14:28 6
14. 7 1 1 5 10:26 4
15. 7 0 1 6 8:34 1
16. 7 0 0 7 3:27 0

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00

Nejčtenější ze sportu