Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 363/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
36022
Týden:
363
Dnes:
55
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 13832  |  Sezona: 2019/20  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 78/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  > 

12.kolo

25.10. 11:00 1.FK Příbram FA - Sigma Olomouc 2:5 (1:4)
So 26.10. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 np (1:0)
So 26.10. 12:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
So 26.10. 12:00 Meteor - 1.FC Slovácko 1:4 (0:3)
So 26.10. 12:15 Pardubice - Ml. Boleslav 1:0 (0:0)
So 26.10. 12:15 H. Králové - Karviná 2:1 (0:0)
So 26.10. 13:30 Zlín - Č.Budějovice Ak 1:2 np (1:1)
So 23.11. 10:30 Baník Ostrava - Opava 3:1 (2:1)

3:1 (2:1)

So 23.11. 2019 10:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 05.12. 17:00
Opava - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 06.03. 00:00
Znojmo - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, So 27.03. 00:00
Teplice - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 28.11. 11:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 28.11. 13:15
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 06.03. 10:00
Baník Ostrava - Karviná
Žáci U-14: MSL Top, So 06.03. 00:00
Baník Ostrava - Karviná
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 1 0 26:2 22
2. 8 6 0 2 23:13 18
3. 9 5 3 1 15:8 18
4. 8 5 1 2 19:12 16
5. 9 4 2 3 10:11 14
6. 8 4 1 3 12:8 13
7. 8 4 1 3 13:10 13
8. 8 4 0 4 11:11 12
9. 8 3 3 2 9:11 12
10. 7 3 2 2 10:7 11
11. 8 3 1 4 11:11 10
12. 8 2 3 3 11:17 9
13. 7 2 2 3 10:7 8
14. 8 2 2 4 10:13 8
15. 8 2 0 6 9:17 6
16. 8 1 2 5 7:18 5
17. 8 1 2 5 6:18 5
18. 8 0 2 6 5:23 2

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.