Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 289/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40398
Týden:
289
Dnes:
0
On-line:
1

Česká liga dorostu U-19 skupina A

ID: 13834  |  Sezona: 2019/20  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 37/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

8.kolo

St 28.08. 17:00 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 3:2 (2:0)
St 25.09. 10:00 CU Bohemians - Slavia Praha B 5:1 (0:1)
Ne 29.09. 10:00 Benešov - Mostecký FK 1:0 (0:0)
Ne 29.09. 10:00 Sokolov - 1.FK Příbram FA B 1:2 (0:2)
Ne 29.09. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 0:6 (0:2)
Ne 29.09. 10:15 Táborsko - Vyšehrad 5:0 (2:0)
Ne 29.09. 11:00 Č.Budějovice Ak B - Rokycany 6:1 (1:1)
Ne 29.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Písek 6:4 (3:1)

5:1 (0:1)

St 25.09. 2019 10:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 29.10. 21:00
Slavia Praha - Leverkusen
B-Tým: ČFL - skupina A, St 28.10. 14:30
Domažlice - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 31.10. 00:00
Ml. Boleslav - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 31.10. 00:00
Ml. Boleslav - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 01.11. 00:00
Slavia Praha - Písek
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 01.11. 00:00
Slavia Praha - Písek
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 01.11. 09:00
Slavia Praha - Xaverov
Žáci U-15: Česká liga, So 31.10. 00:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 31.10. 00:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, St 28.10. 10:00
Slavia Praha - Junior Chomutov
Žáci U-12: ČL skupina B, St 28.10. 10:00
Slavia Praha - Junior Chomutov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 1 1 0 0 6:2 3
2. 1 1 0 0 3:1 3
3. 1 0 0 1 1:3 0
4. 1 0 0 1 2:6 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.