Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 172/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40325
Týden:
172
Dnes:
37
On-line:
1

Česká liga dorostu U-17 skupina A

ID: 13835  |  Sezona: 2019/20  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 12/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

9.kolo

Ne 06.10. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 1:2 (1:2)
Ne 06.10. 12:15 Rokycany - Viktoria Plzeň B 1:8 (0:3)
Ne 06.10. 12:30 Petřín Plzeň - CU Bohemians 0:6 (0:4)
Ne 06.10. 12:30 SK Kladno - Benešov 4:3 np (0:3)
Ne 06.10. 13:15 Mostecký FK - Sokolov 1:2 (0:2)
Ne 06.10. 15:15 Písek - Č.Budějovice Ak B 2:1 (0:0)
Ne 06.10. 15:15 1.FK Příbram FA B - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
Ne 06.10. 16:00 Slavia Praha B - Táborsko 3:2 (1:0)

3:2 (1:0)

Ne 06.10. 2019 16:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 22.10. 18:55
Beer Sheva - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 25.10. 10:15
Slavia Praha - Hostouň
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 12:15
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 14:30
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 25.10. 00:00
Viktoria Žižkov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 25.10. 00:00
Viktoria Žižkov - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 25.10. 10:00
Klánovice - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 24.10. 00:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-14: Česká liga, So 24.10. 00:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-13: ČL skupina B, So 24.10. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 24.10. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.