Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2415
  • Návštěvy: 63/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10360
Týden:
63
Dnes:
2
On-line:
1

Okresní přebor - Ústí n. Orlicí

ID: 13891  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 35/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 

8.kolo

So 28.09. 15:30 Rybník - Dolní Dobrouč 3:7 (1:4)
So 28.09. 15:30 Albrechtice - Dolní Čermná 3:0 (3:0)
So 28.09. 15:30 Mistrovice - Rudoltice 3:1 (2:0)
Ne 29.09. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Sokol Klášterec 5:1 (3:1)
Ne 29.09. 15:00 Sruby - Řetová 3:4 (2:1)
Ne 29.09. 15:30 Brandýs n.O. - Verměřovice 5:2 (2:1)
Ne 29.09. 15:30 Sopotnice - Česká Třebová B 5:1 (2:1)

5:1 (2:1)

Ne 29.09. 2019 15:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pardubický přebor, So 31.10. 14:00
Česká Třebová - Litomyšl
B-Tým: Okresní přebor, So 31.10. 00:00
Sokol Klášterec - Česká Třebová
Dorost U-19: KP-U19, So 31.10. 00:00
Česká Třebová - Mor. Třebová
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, Ne 01.11. 09:30
Česká Třebová - Choceň
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, Ne 01.11. 11:15
Česká Třebová - Choceň
Ml. žáci B: OP ml.žáci, So 31.10. 00:00
Česká Třebová - FK Jehnědí 1980
: I. třída, skupina B, Ne 01.11. 14:00
Vraclav - Česká Třebová
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 11 9 0 1 1 34:7 28
2. 11 9 0 0 1 29:7 28
3. 11 8 1 0 1 35:13 27
4. 10 5 3 1 1 24:11 22
5. 11 6 0 1 4 30:19 19
6. 10 5 0 0 5 24:22 15
7. 10 4 1 1 4 17:23 15
8. 10 4 1 0 5 23:27 14
9. 10 4 0 1 5 14:23 13
10. 10 4 0 0 6 17:19 12
11. 10 2 2 2 4 16:19 12
12. 10 2 3 0 5 9:18 12
13. 10 2 0 3 5 11:20 9
14. 10 2 0 1 7 16:32 7
15. 10 1 2 0 7 7:30 7
16. 10 1 0 2 7 12:28 5

Nejčtenější ze sportu