Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 92
  • Návštěvy: 53/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8279
Týden:
53
Dnes:
9
On-line:
1

I.B třída skupina B - Praha

ID: 14006  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 39/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

7.kolo

So 21.09. 10:30 ČAFC Praha B - JM Chodov 3:2 (1:0)
So 21.09. 10:45 Union Strašnice - Újezd nad Lesy B 3:1 (2:0)
So 21.09. 16:30 Klánovice - Dubeč 4:5 (2:3)
So 21.09. 16:30 Ďáblice B - Kyje B 1:2 (1:0)
Ne 22.09. 14:30 Třeboradice B - Spartak Kbely 2:3 (1:2)
Ne 22.09. 16:30 FC Háje B - FA Praha 3:5 (1:3)
Ne 22.09. 16:30 Hostivař B - Partisan 1:2 (1:2)
Ne 22.09. 17:30 Junior Praha - Újezd P4 1:6 (0:2)

1:2 (1:2)

Ne 22.09. 2019 16:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pražský přebor, So 31.10. 10:30
Hostivař - Př. Kopanina
B-Tým: I.B třída skupina B, So 31.10. 10:45
Union Strašnice - Hostivař
Dorost U-19: Krajský přebor SD, Ne 01.11. 14:00
Bohnice - Hostivař
Ml. dorost: I. třída MD, So 31.10. 13:30
Hostivař - Libuš
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina A, So 31.10. 08:30
Hostivař - Modřany
: II.třída MŽ skupina E, St 28.10. 11:15
Modřany - Hostivař
: III. třída skupina C, Ne 01.11. 11:00
Academy - Hostivař
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 01.11. 14:00
Hostivař - Sokol Vinoř
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 1 1 28:10 22
2. 10 7 0 3 31:21 21
3. 9 7 0 2 29:20 21
4. 9 6 2 1 24:15 20
5. 10 6 1 3 24:19 19
6. 9 5 1 3 23:14 16
7. 10 5 1 4 27:23 16
8. 10 4 1 5 23:19 13
9. 10 4 1 5 17:22 13
10. 9 3 2 4 18:24 11
11. 9 3 1 5 19:24 10
12. 10 3 0 7 16:19 9
13. 9 2 3 4 12:19 9
14. 9 1 2 6 11:25 5
15. 7 1 1 5 12:23 4
16. 9 1 1 7 13:30 4

Nejčtenější ze sportu