Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 1215/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
43422
Týden:
1215
Dnes:
37
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 461/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

21.kolo

14.02. 18:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 3:0 (3:0)
So 15.02. 14:30 Teplice - Sigma Olomouc 1:3 (0:3)
So 15.02. 14:30 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
So 15.02. 14:30 Karviná - Zlín 2:0 (1:0)
So 15.02. 17:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
Ne 16.02. 14:30 Opava - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
Ne 16.02. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:0 (0:0)
Po 17.02. 18:00 Jablonec - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)

1:0 (0:0)

Ne 16.02. 2020 17:00 - Ďolíček - 6277 diváků
Rozhodčí: Rejžek - Pečenka, Ratajová

Góly (Asistence)

   70´  J. Vodháněl

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z
Z
Z 62 77
Z 60
Z
Z
U 69
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 64
O
O
O
Z 88
Z 79
Z
Z 65
Z 72
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 60
Z 69
Z 77 82
Z
U
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
U 72
U 79
O
O
O
B
Trenér:   Luděk Klusáček   Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 19:00
Slavia Praha - Karlovy Vary
B-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 11:00
Sparta Praha - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 06.03. 13:15
Sparta Praha - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 11:15
Slavia Praha - Petřín Plzeň
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Slavia Praha - Petřín Plzeň
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 07.03. 10:00
Klánovice - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.