Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3633
  • Návštěvy: 836/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19402
Týden:
836
Dnes:
114
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 445/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

21.kolo

14.02. 18:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 3:0 (3:0)
So 15.02. 14:30 Teplice - Sigma Olomouc 1:3 (0:3)
So 15.02. 14:30 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
So 15.02. 14:30 Karviná - Zlín 2:0 (1:0)
So 15.02. 17:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
Ne 16.02. 14:30 Opava - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
Ne 16.02. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:0 (0:0)
Po 17.02. 18:00 Jablonec - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)

2:0 (1:0)

So 15.02. 2020 14:30 - Městský stadion - 2648 diváků
Rozhodčí: Franěk - Kříž, Flimmel

Góly (Asistence)

   29´  V. Smrž
   83´  T. Abdulrahman

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z
Z
Z
Z 82
Z 87
Z
Z 81
Z 51
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 88
O
Z 61
Z
Z 57
Z
Z
Z
Z 75
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 81
Z 82
Z 87
O
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 61 82
Z 75
U 88
U
B
Z
O
Trenér:   Juraj Jarábek   Trenér:   Jan Kameník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 06.03. 16:00
Zlín - Bohemians 1905
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 07.03. 14:00
Vrchovina - Zlín
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 11:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 06.03. 13:15
Zlín - 1.FC Slovácko
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 07.03. 10:30
Zlín - Prostějov
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 07.03. 12:45
Zlín - Prostějov
Žáci U-15: MSL Top, Ne 21.03. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-14: MSL Top, Ne 21.03. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
: Okresní přebor,sk. A, St 31.03. 17:00
Zlín - Tečovice
: MS liga žen, So 20.03. 14:00
Baník Ostrava - Zlín
: okresní přebor,sk. B, Ne 21.03. 10:30
Trnava - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 14.03. 10:00
Líšeň - Zlín
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 13.03. 10:00
Líšeň - Zlín
Starší žáci B: Krajský přebor, So 20.03. 09:30
Zlín - Val. Klobouky
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 20.03. 11:15
Zlín - Val. Klobouky
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 17 4 0 61:14 55
2. 20 14 2 4 43:24 44
3. 21 12 4 5 41:21 40
4. 21 12 3 6 36:25 39
5. 21 10 6 5 32:19 36
6. 21 10 4 7 38:26 34
7. 21 9 4 8 21:28 31
8. 21 7 9 5 29:24 30
9. 21 8 6 7 26:21 30
10. 21 7 9 5 25:25 30
11. 21 7 4 10 21:29 25
12. 21 6 7 8 24:33 25
13. 21 6 6 9 23:27 24
14. 21 5 4 12 20:42 19
15. 21 3 7 11 24:36 16
16. 21 3 5 13 16:35 14
17. 20 2 6 12 16:40 12
18. 21 2 6 13 13:40 12

Nejčtenější ze sportu