Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 92
  • Návštěvy: 71/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8686
Týden:
71
Dnes:
5
On-line:
1

Pražský přebor

ID: 14002  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 52/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 >

16. kolo - soutěž ukončena

So 07.03. 10:15 Újezd P4 - Př. Kopanina 1:0 (0:0)
So 07.03. 10:30 Zličín - Hostivař 0:0 (0:0)
So 07.03. 11:00 Dukla JM - Radotín 3:0 (1:0)
So 07.03. 14:30 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy 5:2 (2:1)
So 07.03. 17:00 Viktoria Žižkov B - Podolí 8:0 (3:0)
Ne 08.03. 10:00 Uhelné sklady - Královice 1:0 (1:0)
Ne 08.03. 14:30 Motorlet Praha B - Kolovraty 4:1 (0:1)
Ne 08.03. 17:30 Třeboradice - Admira Praha B 2:3 (1:1)

0:0 (0:0)

So 07.03. 2020 10:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pražský přebor, Ne 24.01. 10:15
Podolí - Hostivař
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 24.01. 14:30
Hostivař - Třeboradice
Dorost U-19: Krajský přebor SD, Ne 28.02. 12:30
Ďáblice - Hostivař
Ml. dorost: I. třída MD, Ne 28.02. 13:00
Hostivař - Stodůlky
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 08:30
Hostivař - Hrdlořezy
: II.třída MŽ skupina E, Ne 28.02. 18:30
Praga - Hostivař
: III. třída skupina C, Ne 31.01. 15:30
Gordic Kačerov - Hostivař
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 28.02. 11:00
Admira Praha - Hostivař
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 1 1 28:10 22
2. 10 7 0 3 31:21 21
3. 9 7 0 2 29:20 21
4. 9 6 2 1 24:15 20
5. 10 6 1 3 24:19 19
6. 9 5 1 3 23:14 16
7. 10 5 1 4 27:23 16
8. 10 4 1 5 23:19 13
9. 10 4 1 5 17:22 13
10. 9 3 2 4 18:24 11
11. 9 3 1 5 19:24 10
12. 10 3 0 7 16:19 9
13. 9 2 3 4 12:19 9
14. 9 1 2 6 11:25 5
15. 7 1 1 5 12:23 4
16. 9 1 1 7 13:30 4

Nejčtenější ze sportu