Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4363
  • Návštěvy: 15/1
  • Fans: 0
  • Kladno  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
1667
Týden:
15
Dnes:
3
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 15036  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 229/0
< 01 02 03  > 

1.kolo

Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
So 15.08. 17:00 Náchod - H. Králové 0:6 (0:0)
So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
Út 25.08. 17:30 Humpolec - Vrchovina 1:2 (1:1)
St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)

1:2 p.p. (1:1)

So 15.08. 2020 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 20 5 1 90:26 65
2. 26 21 2 3 74:29 65
3. 26 12 7 7 73:54 43
4. 26 13 3 10 58:47 42
5. 26 9 8 9 46:50 35
6. 26 11 1 14 52:59 34
7. 26 9 6 11 40:47 33
8. 26 8 8 10 43:46 32
9. 26 8 6 12 40:51 30
10. 26 7 8 11 36:50 29
11. 26 8 5 13 39:57 29
12. 26 8 5 13 31:52 29
13. 26 7 3 16 35:67 24
14. 26 3 9 14 37:59 18

Nejčtenější ze sportu