Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 155/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22111
Týden:
155
Dnes:
23
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 15036  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 703/0
< 01 02 03 04 05 06 07  > 

1.kolo

Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
So 15.08. 17:00 Náchod - H. Králové 0:6 (0:0)
So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
Út 25.08. 17:30 Humpolec - Nové Město n.M. 1:2 (1:1)
St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)

1:4 (1:0)

Pá 14.08. 2020 18:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Ne 09.05. 17:00
Táborsko - Jihlava
B-Tým: Jihočeský přebor, Ne 09.05. 17:00
Týn n/Vlt. - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Dorost U-17: Česká liga A - U17, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 15.05. 00:00
Rokycany - Táborsko
Žáci U-14: Divize skupina A, So 15.05. 00:00
Rokycany - Táborsko
Žáci U-13: ČL skupina A, So 15.05. 00:00
Táborsko - CU Bohemians
Žáci U-12: ČL skupina A, So 15.05. 00:00
Táborsko - CU Bohemians
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 16 4 2 45:17 52
2. 22 11 9 2 37:21 42
3. 22 11 6 5 36:29 39
4. 22 9 6 7 34:27 33
5. 22 10 3 9 30:31 33
6. 22 9 5 8 20:27 32
7. 22 8 7 7 31:25 31
8. 22 9 4 9 29:25 31
9. 22 7 6 9 34:37 27
10. 22 7 5 10 26:30 26
11. 22 5 10 7 17:24 25
12. 22 6 6 10 20:23 24
13. 22 6 5 11 26:28 23
14. 22 1 2 19 11:52 5

Nejčtenější ze sportu