Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15518
  • Návštěvy: 14/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    917
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Zápasy 2. předkola

    St 16.09. 18:30
    FC Niderkorn - Willem II
    0 0 100 11
    0:5 (0:3)
    St 16.09. 19:00
    Hammarby - Lech Poznań
    36 64 0 11
    0:3 (0:0)
    St 16.09. 20:00
    Tórshavn B36 - New Saints
    82 18 0 11
    3:2 np (2:2)
    Čt 17.09. 14:00
    FC Kaisar - APOEL Nikósie
    0 0 100 11
    1:4 (1:2)
    Čt 17.09. 14:15
    Ventspils - Rosenborg
    9 9 82 11
    1:5 (1:3)
    Čt 17.09. 15:30
    FK Renova - Hajduk Split
    0 0 100 11
    0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 16:00
    Teuta Durrës - Granada
    0 9 91 11
    0:4 (0:2)
    Čt 17.09. 16:00
    Astana - Podgorica
    91 9 0 11
    0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 16:00
    Ararat-Armenia - CS Fola
    82 18 0 11
    4:3 pp (3:3)
    Čt 17.09. 17:00
    Lincoln Red Imps - Rangers
    0 0 100 11
    0:5 (0:2)
    Čt 17.09. 17:30
    KuPS Kuopio - Slovan Bratislava
    9 27 64 11
    2:1 np (0:0)
    Čt 17.09. 17:45
    Botosani - FK Škendija
    91 9 0 11
    0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 18:00
    Neftçi - Galatasaray
    0 0 100 11
    1:3 (0:1)
    Čt 17.09. 18:00
    Riteriai - Slovan Liberec
    9 0 91 11
    1:5 (0:2)
    Čt 17.09. 18:00
    Loko Plovdiv - Tottenham
    0 0 100 11
    1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 18:00
    Bodo/Glimt - Žalgiris Vilnius
    91 9 0 11
    3:1 (2:1)
    Čt 17.09. 18:00
    Göteborg - FC Kodaň
    27 55 18 11
    1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 18:30
    Flora - KR Reykjavik
    18 27 55 11
    2:1 (2:0)
    Čt 17.09. 18:30
    Ol. Lublaň - Zrinjski
    100 0 0 11
    2:3 pp (2:2)
    Čt 17.09. 19:00
    Laçi - Beer Sheva
    0 9 91 11
    1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00
    Hibernians - MOL Fehérvár
    36 0 64 11
    0:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00
    CSKA Sofia - BATE Borisov
    9 64 27 11
    2:0 (1:0)
    Čt 17.09. 19:00
    FC Sfintul - Partizan
    0 0 100 11
    0:1 pp (0:0)
    Čt 17.09. 19:00
    Connah´s Quay - Dinamo Tbilisi
    18 27 55 11
    0:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00
    Maccabi Haifa - Almaty
    82 9 9 11
    2:1 (1:1)
    Čt 17.09. 19:00
    Lok. Tbilisi - Dinamo M.
    0 9 91 11
    2:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00
    OFI Kréta - Apollon Limassol
    64 27 9 11
    0:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00
    Djurgården - Europa FC
    100 0 0 11
    2:1 (1:0)
    Čt 17.09. 19:30
    Inter Escaldes - Dundalk
    0 18 82 11
    0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 20:00
    Kukësi - Wolfsburg
    0 0 100 11
    0:4 (0:2)
    Čt 17.09. 20:00
    Piast Gliwice - Hartberg
    82 18 0 11
    3:2 (1:1)
    Čt 17.09. 20:00
    Borac - Rio Ave
    0 9 91 11
    0:2 (0:0)
    Čt 17.09. 20:00
    Sileks Kratovo - Drita
    73 27 0 11
    0:2 (0:0)
    Čt 17.09. 20:00
    St. Lutych - Bala Town
    73 9 18 11
    2:0 (2:0)
    Čt 17.09. 20:00
    Shamrock Rovers - AC Milán
    0 9 91 11
    0:2 (0:1)
    Čt 17.09. 20:00
    Aris Soluň - Kolos
    100 0 0 11
    1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 20:15
    NK Mura - Aarhus
    9 18 73 11
    3:0 (1:0)
    Čt 17.09. 20:30
    Coleraine FC - Motherwell
    0 0 100 11
    2:3 np (2:2)
    Čt 17.09. 20:30
    Viking - Aberdeen
    18 55 27 11
    0:2 (0:1)
    Čt 17.09. 20:45
    Osijek - Basilej
    9 36 55 11
    1:2 (0:2)
    Čt 17.09. 20:45
    Dunajská Streda - Jablonec
    36 45 18 11
    5:3 pp (3:3)
    Čt 17.09. 20:45
    Linfield - Floriana
    100 0 0 11
    0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 20:45
    Servette - Reims
    45 27 27 11
    0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 21:00
    Bačka TSC - FCSB
    0 0 100 11
    6:7 np (4:4)
    Čt 17.09. 21:05
    Honvéd - Malmö
    0 55 45 11
    0:2 (0:1)
    18.09. 09:00
    Riga FC - Tre Fiori
    100 0 0 11
    1:0 (0:0)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    1 Rosice 210.6 149 79 70 20
    2 Větrovy 207 155 87 68 15
    3
      Slavex
    Domažlice 199.6 156 81 75 17
    4
      GeorgN
    184.3 149 85 64 13
    5 Vřesina 182.4 149 77 72 14
    6
      A.Alez
    Štětí 176.4 155 88 67 11
    7
      petr.o
    Sparta Praha 176.1 148 84 64 14
    8 170.5 155 89 66 10
    9
      hajnu
    Baník Ostrava 168.4 156 82 74 13
    10
      MVO1
    Slovan Bratislava 159.9 155 82 73 9
    11 Slavia Praha 154.4 110 62 48 12
    Pravidla tipovačky
    1 
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Nejčtenější ze sportu