TOPlist
Kontinentální hokejová liga
GAGARINŮV POHÁR; CSKA Msk vs. Omsk; stav série 2:4
CSKA Moskva1:4 Omsk
CSKA Moskva3:0 Omsk
Omsk1:2 CSKA Moskva
Omsk4:3 p CSKA Moskva
CSKA Moskva0:2 Omsk
Omsk1:0 CSKA Moskva
Finále VÝCHOD; Kazaň vs. Omsk; stav série 3:4
Kazaň1:3 Omsk
Kazaň0:2 Omsk
Omsk1:2 Kazaň
Omsk1:2 Kazaň
Kazaň2:3 p Omsk
Omsk0:2 Kazaň
Kazaň3:4 p Omsk
Finále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Petrohrad; stav série 4:2
CSKA Moskva3:0 Petrohrad
CSKA Moskva2:0 Petrohrad
Petrohrad2:5 CSKA Moskva
Petrohrad3:1 CSKA Moskva
CSKA Moskva2:3 p Petrohrad
Petrohrad0:2 CSKA Moskva
Semifinále VÝCHOD; Omsk vs. Magnitogorsk; stav série 4:2
Omsk2:5 Magnitogorsk
Omsk2:1 p Magnitogorsk
Magnitogorsk0:3 Omsk
Magnitogorsk7:1 Omsk
Omsk4:0 Magnitogorsk
Magnitogorsk1:5 Omsk
Semifinále VÝCHOD; Kazaň vs. Ufa; stav série 4:0
Kazaň4:1 Ufa
Kazaň2:1 p Ufa
Ufa1:2 Kazaň
Ufa2:3 Kazaň
Semifinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Dynamo Msk; stav série 4:1
Petrohrad1:4 Dynamo Moskva
Petrohrad1:0 Dynamo Moskva
Dynamo Moskva2:3 p Petrohrad
Dynamo Moskva1:3 Petrohrad
Petrohrad4:0 Dynamo Moskva
Semifinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Jaroslavl; stav série 4:3
CSKA Moskva0:2 Jaroslavl
CSKA Moskva4:1 Jaroslavl
Jaroslavl1:2 p CSKA Moskva
Jaroslavl3:0 CSKA Moskva
CSKA Moskva3:2 Jaroslavl
Jaroslavl2:1 p CSKA Moskva
CSKA Moskva2:0 Jaroslavl
Čtvrtfinále VÝCHOD; Ufa vs. Čeljabinsk; stav série 4:1
Ufa1:3 Čeljabinsk
Ufa3:2 p Čeljabinsk
Čeljabinsk0:4 Ufa
Čeljabinsk0:3 Ufa
Ufa3:2 Čeljabinsk
Čtvrtfinále VÝCHOD; Magnitogorsk vs. Nur-Sultan; stav série 4:2
Magnitogorsk7:4 Nur-Sultan
Magnitogorsk1:2 p Nur-Sultan
Nur-Sultan1:2 Magnitogorsk
Nur-Sultan4:2 Magnitogorsk
Magnitogorsk5:1 Nur-Sultan
Nur-Sultan3:5 Magnitogorsk
Čtvrtfinále VÝCHOD; Omsk vs. Jekatěrinburg; stav série 4:1
Omsk3:0 Jekatěrinburg
Omsk4:3 Jekatěrinburg
Jekatěrinburg2:1 Omsk
Jekatěrinburg3:4 p Omsk
Omsk3:1 Jekatěrinburg
Čtvrtfinále VÝCHOD; Kazaň vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:0
Kazaň2:1 p Nižnij Novgorod
Kazaň4:1 Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod0:4 Kazaň
Nižnij Novgorod1:4 Kazaň
Čtvrtfinále ZÁPAD; Jaroslavl vs. Helsinki; stav série 4:0
Jaroslavl1:0 Jokerit
Jaroslavl5:0 Jokerit
Jokerit2:3 p Jaroslavl
Jokerit1:4 Jaroslavl
Čtvrtfinále ZÁPAD; Dynamo Msk vs. Čerepovec; stav série 4:1
Dynamo Moskva1:0 Čerepovec
Dynamo Moskva2:5 Čerepovec
Čerepovec1:2 p Dynamo Moskva
Čerepovec2:5 Dynamo Moskva
Dynamo Moskva4:3 Čerepovec
Čtvrtfinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Minsk; stav série 4:1
Petrohrad4:2 Dinamo Minsk
Petrohrad6:4 Dinamo Minsk
Dinamo Minsk3:4 p Petrohrad
Dinamo Minsk2:1 Petrohrad
Petrohrad4:3 p Dinamo Minsk
Čtvrtfinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Spartak Msk; stav série 4:0
CSKA Moskva1:0 p Spartak Moskva
CSKA Moskva5:1 Spartak Moskva
Spartak Moskva0:3 CSKA Moskva
Spartak Moskva1:3 CSKA Moskva