Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1020
  • Návštěvy: 38/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Písek  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5032
Týden:
38
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Michal Doubek (26)

Klub:Sepekov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:118563

Pavel Hoferek (39)

Klub:Sepekov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:204860

Záložníci

Jiří Beňatinský (24)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204858

Ladislav Bolek (49)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204859

Rostislav Dlouhý (45)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205174

Vojtěch Doubek (28)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:175753

Jiří Doubek (25)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205091

Lukáš Hadáček (31)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118573

Jaroslav Hadáček (24)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118565

Adam Hlavín (22)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118571

Lukáš Hlavín (26)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118574

Michal Kosobud (32)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118564

Lukáš Koutník (24)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118572

Michal Koutník (26)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118566

Tomáš Kozák (34)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205000

Jan Mácha (34)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:170548

Martin Novák (32)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118567

Pavel Novák (30)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118568

Petr Palus (37)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118569

Pavel Sláma (31)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118575

Pavel Sláma (26)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205190

Jan Staněk (31)

Klub:Sepekov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:118570

Realizační tým

Martin Peták (45)

Klub:Sepekov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:118576

Jaroslav Hadáček (53)

Klub:Sepekov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:205254
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina C, So 31.10. 10:30
Planá n.L. - Sepekov
B-Tým: III. třída, Ne 01.11. 14:00
Sepekov - Záhoří
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, Ne 01.11. 10:00
Sepekov - Jistebnice
Žáci U-15: OP st.žáci, So 31.10. 14:00
Sepekov - Kestřany
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 0 1 36:14 21
2. 8 6 1 1 18:8 19
3. 8 5 1 2 25:11 16
4. 8 4 2 2 15:16 14
5. 7 4 1 2 19:9 13
6. 8 4 1 3 15:15 13
7. 8 4 0 4 27:20 12
8. 8 3 1 4 21:19 10
9. 7 3 0 4 7:15 9
10. 8 2 2 4 22:23 8
11. 7 2 2 3 14:19 8
12. 8 1 3 4 10:23 6
13. 7 2 0 5 12:30 6
14. 8 0 0 8 6:25 0

Nejčtenější ze sportu