Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1071
  • Návštěvy: 42/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Strakonice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6445
Týden:
42
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Leoš Peroutka (21)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:169609

Filip Písařík (25)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:155136

David Reguš (36)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:204582

Ondřej Sedláček (28)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:164972

Tomáš Voborník (26)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:155149

Obránci

Filip Hrádek (22)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:155137

Michal Petrášek (40)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:155148

Marek Sedláček (22)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:155139

Záložníci

Ondřej Chlanda (22)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155145

Václav Cvach (24)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155146

Josef Diviš (41)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204585

Milan Hlaváč (40)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155138

Vladimír Kratochvíl (33)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155144

Jakub Levý (20)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155140

Karel Martínek (27)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155143

Ondřej Míka (22)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155142

Václav Peterka (29)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:211934

Petr Prokopec (28)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:196214

Lukáš Soukup (39)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155141

Radek Uldrich (39)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204583

Michal Vanduch (41)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:155147

Miroslav Vaněček (44)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204584

Martin Zíka (21)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:169608
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, St 28.10. 14:00
Týn n/Vlt. - Blatná
B-Tým: Okresní přebor, Ne 25.10. 14:30
Blatná - Malenice
Ženy: Divize žen sk. D, Čechy, So 31.10. 00:00
Blatná - Kaplice
Dorost U-19: I.A třída, skupina B, St 28.10. 10:00
Blatná - Vacov
Žáci U-15: I.A třída, skupina B, Ne 25.10. 10:00
Blatná - Týn n/Vlt.
Žáci U-13: I.A třída, skupina B, Ne 25.10. 11:45
Blatná - Týn n/Vlt.
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 1 0 34:9 22
2. 8 6 0 2 25:9 18
3. 8 4 4 0 22:8 16
4.
 Lom
7 5 1 1 20:7 16
5. 7 5 0 2 26:14 15
6. 8 4 2 2 24:15 14
7. 6 3 1 2 20:11 10
8. 8 3 1 4 13:17 10
9. 7 3 0 4 11:22 9
10. 7 2 1 4 13:27 7
11. 8 2 0 6 14:32 6
12. 8 1 2 5 14:25 5
13. 8 1 1 6 12:31 4
14. 8 0 0 8 8:29 0

Nejčtenější ze sportu