Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1071
  • Návštěvy: 36/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Strakonice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6451
Týden:
36
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Chlanda (26)

Klub:Blatná
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:113335

Obránci

Petr Čadek (40)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:201239

Jakub Hrubý (25)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113348

Filip Jícha (24)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:147414

Daniel Kallmünzer (25)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113336

Lukáš Motyka (26)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113345

Kryštof Šejvar (24)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113337

Josef Svoboda (31)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113346

Jakub Sýkora (25)

Klub:Blatná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113341

Záložníci

David Formánek (23)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201575

Mori Ito (23)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201790

Martin Jiřinec (28)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201576

Ondřej Křivanec (31)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113338

Michal Kůst (22)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113349

Jan Merašický (28)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113347

Michal Mišiak (26)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113340

Štěpán Říha (26)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113343

David Rubáš (31)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201605

Václav Šilhavý (22)

Klub:Blatná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:147413

Útočníci

Filip Čadek (27)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:147412

Jakub Nový (31)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113339

Radek Peleška (27)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113344

Pavel Stulík (23)

Klub:Blatná
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:113342

Realizační tým

Michal Čadek (47)

Klub:Blatná
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:113350
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, St 28.10. 14:00
Týn n/Vlt. - Blatná
B-Tým: Okresní přebor, Ne 01.11. 14:00
Dražejov - Blatná
Ženy: Divize žen sk. D, Čechy, So 31.10. 00:00
Blatná - Kaplice
Dorost U-19: I.A třída, skupina B, St 28.10. 10:00
Blatná - Vacov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 6 1 1 19:9 19
2. 9 5 2 2 19:10 17
3. 9 5 2 2 15:11 17
4. 9 5 1 3 21:16 16
5. 8 5 0 3 18:14 15
6. 9 4 3 2 13:10 15
7. 9 5 0 4 16:13 15
8. 9 4 2 3 17:15 14
9. 8 3 2 3 13:11 11
10. 9 3 1 5 11:20 10
11. 8 3 0 5 13:13 9
12. 8 2 2 4 12:14 8
13. 8 1 4 3 12:17 7
14. 8 2 1 5 14:21 7
15. 8 2 1 5 8:20 7
16. 9 1 2 6 7:14 5

Nejčtenější ze sportu