Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1112
  • Návštěvy: 64/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8104
Týden:
64
Dnes:
11
On-line:
1

Brankáři

Jan Hnilička (29)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:46143

Martin Kuník (28)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117172

Obránci

Jan Boháč (28)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:167874

Karel Chotovinský (32)

Klub:Tábor
Post:Obránce
Tým:
ID:39499

Michal Hromada (29)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:
ID:46077

David Maršík (30)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:46087

Lukáš Podráský (25)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117173

Jan Suchan (30)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26468

Záložníci

Petr Janoušek (30)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46069

Milan Mazouch (33)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:
ID:46028

Tomáš Mazouch (28)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53455

Pavel Nohava (31)

Klub:Milevsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:66947

Filip Vaněk (24)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89621

Vojtěch Žalda (26)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:53443

Útočníci

Martin Dvořák (29)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117174

Robert Fischer (30)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:59162

Lukáš Neruda (21)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:130341

Tomáš Petrásek (18)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223075

Jiří Šmídmajer (29)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:
ID:46029

Erik Uličný (31)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221910

Realizační tým

Radek Hajič (47)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:46017

Vladimír Hanzal (67)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:223206
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, Ne 27.09. 15:30
Klatovy - Soběslav
B-Tým: I.B třída skupina C, So 26.09. 16:00
Kluky - Soběslav
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, Ne 04.10. 10:00
Soběslav - Větrovy
Žáci U-15: I.A třída, skupina A, So 03.10. 10:00
Soběslav - Suchdol
Žáci U-13: I.A třída, skupina A, So 03.10. 11:45
Soběslav - Suchdol
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 6 6 0 0 0 25:3 18
2. 6 5 0 1 0 16:2 16
3.
 Lom
5 3 1 0 1 10:5 11
4. 5 3 1 0 1 13:9 11
5. 5 3 0 1 1 11:7 10
6. 6 3 0 1 2 16:13 10
7. 5 3 0 0 2 11:14 9
8. 5 2 0 2 1 16:10 8
9. 6 1 2 0 3 13:13 7
10. 6 1 1 2 2 8:18 7
11. 5 1 1 1 2 4:7 6
12. 5 2 0 0 3 5:16 6
13. 5 0 2 0 3 5:11 4
14. 5 1 0 0 4 4:9 3
15. 6 1 0 0 5 10:21 3
16. 5 0 0 0 5 3:12 0

Nejčtenější ze sportu