Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1327
  • Návštěvy: 25/1
  • Fans: 1
  • Plzeň-sever  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5355
Týden:
25
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Michal Mleziva (36)

Klub:Kaznějov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:205570

Michal Pešík (40)

Klub:Kaznějov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:205761

Tomáš Valeš (30)

Klub:Kaznějov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:152187

Záložníci

Petr Antoš (34)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152202

Lukáš Baloun (20)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152198

Ondřej Běhounek (28)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152192

Jakub Diviš (27)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152190

Michal Fedorco (30)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:196145

Jakub Hyneš (34)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152194

Tomáš Jung (34)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152193

Jakub Kiss (26)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152200

Jan Kopač (23)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152189

Václav Kratochvíl (49)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205571

Jaroslav Lavička (34)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152203

David Müller (36)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152196

Václav Pícl (33)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152204

Daniel Pojer (23)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152195

Martin Polívka (28)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152197

Jaroslav Uher (41)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152201

Tomáš Vaneš (28)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152188

Pavel Vaneš (30)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205714

Daniel Vinkler (35)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152199

Jan Vondráček (22)

Klub:Kaznějov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:152191
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída, So 24.10. 10:15
Kralovice - Kaznějov
B-Tým: Okresní přebor, Ne 25.10. 14:30
Kaznějov - Baník Líně
Žáci U-15: OP starší žáci, So 24.10. 10:00
Kaznějov - Zruč
Dorost U-19: Krajská soutěž, skup. C, Ne 25.10. 12:00
Kaznějov - Plasy
Žáci U-13: OP ml.žáci sk.B, Ne 25.10. 09:15
Kralovice - Kaznějov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 7 6 1 0 0 20:7 20
2. 8 6 0 0 2 28:6 18
3. 7 5 0 1 1 22:7 16
4. 7 3 2 1 1 20:15 14
5. 7 3 2 0 2 16:11 13
6. 8 4 0 0 4 21:19 12
7. 8 3 0 2 3 16:24 11
8. 8 3 0 0 5 18:17 9
9. 6 2 1 1 2 14:14 9
10. 6 2 1 1 2 7:8 9
11. 6 2 0 1 3 11:17 7
12. 8 2 0 0 6 11:21 6
13. 6 2 0 0 4 6:16 6
14. 8 2 0 0 6 10:21 6
15. 8 2 0 0 6 11:28 6

Nejčtenější ze sportu