Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15
  • Návštěvy: 337/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13324
Týden:
337
Dnes:
73
On-line:
1

Brankáři

Marek Danko (25)

Klub:Brozany
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99146

Jan Kudláček (32)

Klub:ABC Braník
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99141

Karel Mařík (18)

Klub:ABC Braník
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:223670

Michal Vala (28)

Klub:ABC Braník
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:194775

Obránci

Vladimír Kodytek (33)

Klub:ABC Braník
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99145

Pavel Konta (32)

Klub:ABC Braník
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:195044

Jan Kučera (28)

Klub:ABC Braník
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99144

Matěj Mráz (31)

Klub:ABC Braník
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99389

Dmitrij Vasylčuk (22)

Klub:ABC Braník
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:194993

Záložníci

Michal Beneš (22)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99148

Pavel Buša (33)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99425

Filip Krahulec (23)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99147

Jakub Kyselka (23)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99391

Petr Louč (24)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99149

Lukáš Novák (31)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99388

Jakub Pekárek (23)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:170257

David Světlík (33)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99143

Georgi Tsonev (40)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:194774

Jan Záhorský (23)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:195164

Útočníci

Michael Mácha (23)

Klub:ABC Braník
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99142

Adam Trávník (30)

Klub:ABC Braník
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99390

Realizační tým

Martin Vališ (38)

Klub:ABC Braník
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:99150

Petr Kotlín (51)

Klub:ABC Braník
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:222248

Miroslav Siva (38)

Klub:ABC Braník
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:224961
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina B, So 13.03. 13:30
Zlíchov - ABC Braník
Žáci U-13: Krajský přebor MŽ, Ne 14.03. 10:00
ABC Braník - Dukla Praha
Ženy: 2.liga žen, So 13.03. 14:00
Sparta Praha - ABC Braník
Dorost U-17 B: I. třída MD, Ne 14.03. 10:00
ABC Braník - Radotín
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 14.03. 16:00
Lipence - ABC Braník
Dorost U-19: ČD skupina C, So 27.03. 10:00
Vyšehrad - ABC Braník
Dorost U-17: ČD skupina C , So 27.03. 12:15
Vyšehrad - ABC Braník
Žáci U-15: Divize skupina A, So 27.03. 10:00
ABC Braník - Tempo
Žáci U-13: ČL skupina C, So 13.03. 10:00
Roudnice - ABC Braník
Žáci U-15 C: I. třída SŽ, skupina B, Ne 14.03. 11:45
Řepy - ABC Braník
16: Divize skupina A, So 27.03. 12:00
ABC Braník - Tempo
17: ČL skupina C, So 13.03. 10:00
Roudnice - ABC Braník
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 8 1 1 30:10 25
2. 10 6 4 0 39:17 22
3. 10 5 4 1 26:15 19
4. 10 5 3 2 39:17 18
5. 10 5 1 4 30:19 16
6. 9 4 3 2 15:13 15
7. 8 5 0 3 13:16 15
8. 10 4 2 4 25:30 14
9. 10 4 1 5 22:21 13
10. 10 4 1 5 27:30 13
11. 10 4 0 6 21:38 12
12. 10 3 2 5 16:18 11
13. 10 3 1 6 10:21 10
14. 9 2 2 5 20:23 8
15. 10 2 2 6 12:37 8
16. 10 0 1 9 10:30 1

Nejčtenější ze sportu