Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15
  • Návštěvy: 334/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13291
Týden:
334
Dnes:
74
On-line:
1

Brankáři

Karel Kubata (20)

Klub:ABC Braník
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:181144

Adam Paleček (20)

Klub:ABC Braník
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:181095

Záložníci

Zdeněk Hour (21)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181097

Filip Jozič (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181172

Lukáš Kratochvíl (22)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:199005

Vasyl Kulyk (21)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181099

Filip Manzac (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181096

Mykola Mykulets (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181101

Tomáš Plánička (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181104

Jiří Řemenář (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181102

Martin Richter (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181098

Filip Šťastný (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181173

Ondřej Vilkner (21)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181100

Martin Vodička (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181145

Stanislav Voloshynovskyi (20)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181105

Stepan Zhidkov (22)

Klub:ABC Braník
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181103

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Žáci U-13 soupiska zápasy 11.místo statistiky web >
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   St. dorost B soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   A-Tým soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   St. přípravka soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 10.místo statistiky web >
   Dorost U-19 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Žáci U-15 soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 11.místo statistiky web >
   Žáci U-15 C soupiska zápasy 5.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   16 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   Ml. přípravka C soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Ml. přípravka C soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   17 soupiska zápasy 4.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina B, So 13.03. 13:30
Zlíchov - ABC Braník
Žáci U-13: Krajský přebor MŽ, Ne 14.03. 10:00
ABC Braník - Dukla Praha
Ženy: 2.liga žen, So 13.03. 14:00
Sparta Praha - ABC Braník
Dorost U-17 B: I. třída MD, Ne 14.03. 10:00
ABC Braník - Radotín
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 14.03. 16:00
Lipence - ABC Braník
Dorost U-19: ČD skupina C, So 27.03. 10:00
Vyšehrad - ABC Braník
Dorost U-17: ČD skupina C , So 27.03. 12:15
Vyšehrad - ABC Braník
Žáci U-15: Divize skupina A, So 27.03. 10:00
ABC Braník - Tempo
Žáci U-13: ČL skupina C, So 13.03. 10:00
Roudnice - ABC Braník
Žáci U-15 C: I. třída SŽ, skupina B, Ne 14.03. 11:45
Řepy - ABC Braník
16: Divize skupina A, So 27.03. 12:00
ABC Braník - Tempo
17: ČL skupina C, So 13.03. 10:00
Roudnice - ABC Braník
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 48:8 21
2. 7 6 1 0 0 37:5 20
3. 7 4 3 0 0 27:13 18
4. 8 4 1 1 2 24:8 15
5. 8 4 0 3 1 23:19 15
6. 7 4 1 0 2 22:24 14
7. 7 4 0 1 2 28:20 13
8. 6 3 1 0 2 15:18 11
9. 8 3 0 1 4 19:24 10
10. 7 3 0 0 4 16:19 9
11. 8 2 1 1 4 8:19 9
12. 8 2 0 0 6 16:36 6
13. 5 1 1 0 3 7:12 5
14. 8 1 0 2 5 13:35 5
15. 8 1 0 0 7 12:32 3
16. 8 1 0 0 7 11:34 3

Nejčtenější ze sportu