Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 96/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13778
Týden:
96
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Belaň (39)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20296

Jakub Dvořák I (32)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:25268

Obránci

Adam Beránek (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:51953

Jan Mejdr (25)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14883

Milan Mišůn (30)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:35557

Ondřej Ševčík (25)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73931

Záložníci

Roman Body (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69650

Michal Hlavatý (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99209

Jan Kosak (28)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32834

Vojtěch Machek (30)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:18378

Ondřej Ruml (24)

Klub:Olympia HK
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98700

David Štípek (28)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:21005

Daniel Stropek (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173685

Stanislav Vávra (27)

Klub:1.FK Příbram
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33658

Útočníci

Adam Ševčík (27)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:67028

Václav Vašíček (29)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:25757

Patrik Voleský (22)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173477

Realizační tým

Vítězslav Hejret (57)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:216100
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 31.10. 10:15
Sokolov - Králův Dvůr
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Jablonec - Sokolov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Jablonec - Sokolov
Ml. žáci B: Krajská soutěž, So 31.10. 10:00
Drmoul - Sokolov
Žáci U-13: ČL skupina B, St 28.10. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
FŠ Litvínov - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 01.11. 00:00
Rokycany - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 01.11. 00:00
Rokycany - Sokolov
B-Tým: Okresní soutěž, Ne 25.10. 14:30
Sokolov - Krásno
Žáci U-12: ČL skupina B, St 28.10. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
FŠ Litvínov - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Nejčtenější ze sportu