Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 221/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13586
Týden:
221
Dnes:
11
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Belaň (39)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20296

Jakub Dvořák I (32)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:25268

Obránci

Adam Beránek (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:51953

Jan Mejdr (25)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14883

Milan Mišůn (30)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:35557

Ondřej Ševčík (25)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73931

Záložníci

Roman Body (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69650

Michal Hlavatý (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99209

Jan Kosak (28)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32834

Vojtěch Machek (30)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:18378

Ondřej Ruml (24)

Klub:Olympia HK
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98700

David Štípek (28)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:21005

Daniel Stropek (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173685

Stanislav Vávra (27)

Klub:1.FK Příbram
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33658

Útočníci

Adam Ševčík (27)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:67028

Václav Vašíček (29)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:25757

Patrik Voleský (22)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173477

Realizační tým

Vítězslav Hejret (57)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:216100
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, St 23.09. 16:30
Hostouň - Sokolov
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 26.09. 13:15
Varnsdorf - Sokolov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 26.09. 11:00
Varnsdorf - Sokolov
Ml. žáci B: Krajská soutěž, So 26.09. 11:00
Sokolov - Drmoul
Žáci U-13: ČL skupina B, So 26.09. 14:00
Sokolov - Meteor
Žáci U-15: Divize skupina B, So 26.09. 10:00
Sokolov - Karlovy Vary
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 04.10. 00:00
Petřín Plzeň - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 04.10. 00:00
Petřín Plzeň - Sokolov
B-Tým: Okresní soutěž, So 26.09. 10:30
Oloví - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 26.09. 14:00
Sokolov - Meteor
Žáci U-14: Divize skupina B, So 26.09. 12:00
Sokolov - Karlovy Vary
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 3 0 2 0 11:4 11
2. 5 3 1 0 1 11:8 11
3. 3 3 0 0 0 18:1 9
4. 5 3 0 0 2 11:7 9
5. 5 3 0 0 2 10:8 9
6. 4 2 1 1 0 7:5 9
7. 5 3 0 0 2 10:10 9
8. 5 2 0 0 3 11:8 6
9. 3 2 0 0 1 10:8 6
10. 4 1 1 0 2 4:7 5
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 0 1 2 10:10 4
13. 5 1 0 0 4 7:13 3
14. 4 1 0 0 3 3:10 3
15. 2 0 0 0 2 0:6 0
16. 3 0 0 0 3 0:15 0

Nejčtenější ze sportu