Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 85/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25851
Týden:
85
Dnes:
18
On-line:
1

Brankáři

Jiří Havránek (34)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34550

Andrea Roberto Pellegrini (29)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:53083

Obránci

Jaroslav Macej (26)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:99642

Petr Rys (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88547

David Šimek (23)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99475

Petr Šlegl (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130074

Záložníci

Ondřej Brejcha (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:88661

Jakub Doležal (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:99641

Filip Drobílek (27)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32760

Jiří Funda (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76924

Dominik Hradecký (27)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73056

Josef Jakab (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:36567

Rostislav Jandera (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173593

Tomáš Junek (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90509

Štěpán Kacafírek (31)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23193

Daniel Kozel (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74691

Tadeáš Madej (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:85507

Jan Neuberg (32)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32667

Michal Rataj (22)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Shinjikashvili (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:221987

Útočníci

David Čapek (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:97473

Jiří Heřman (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99713

Denis Laňka (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:87975

Realizační tým

Roman Veselý (52)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, St 14.04. 16:00
Ústí n/L - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 17.04. 00:00
Sokolov - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, So 17.04. 00:00
Sokolov - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Vyšehrad - Meteor
Žáci U-12: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Vyšehrad - Meteor
Dorost U-19: ČD skupina C, So 08.05. 10:00
Vyšehrad - ABC Braník
4: ČD skupina C , So 08.05. 12:15
Vyšehrad - ABC Braník
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 10 4 2 32:14 34
2. 17 9 5 3 29:21 32
3. 17 8 7 2 27:18 31
4. 17 8 5 4 18:20 29
5. 16 8 3 5 23:12 27
6. 17 8 3 6 27:20 27
7. 17 7 2 8 25:27 23
8. 17 5 7 5 15:20 22
9. 16 5 6 5 25:18 21
10. 17 5 4 8 23:29 19
11. 16 4 5 7 18:20 17
12. 17 4 5 8 20:27 17
13. 17 4 4 9 16:19 16
14. 17 1 2 14 9:42 5

Nejčtenější ze sportu