Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 1006/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29338
Týden:
1006
Dnes:
62
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Grigar (38)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20438

Luděk Němeček (22)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99468

Obránci

Ruben Droehnle (22)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:227232

David Heidenreich (20)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:226758

Admir Ljevakovič (36)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38162

Evgenii Nazarov (23)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225390

Igor Paradin (22)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225381

Tomáš Vondrášek (33)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32497

Záložníci

David Černý (25)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223109

Alois Hyčka (30)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34203

Petr Kodeš (25)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:87974

Tomáš Kučera (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33869

Lukáš Mareček (30)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:43264

Matěj Radosta (19)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:176618

Daniel Trubač (23)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85098

Patrik Žitný (22)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:57234

Útočníci

Jakub Mareš (34)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32556

Pavel Moulis (29)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:52971

Jakub Řezníček (32)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:33971

Realizační tým

Stanislav Hejkal (51)

Klub:Teplice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:32027
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 14:00
Teplice - Zbrojovka Brno
B-Tým: ČFL - skupina B, So 06.03. 13:30
Zápy - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 07.03. 10:00
Teplice - Chrudim
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 07.03. 12:15
Teplice - Chrudim
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 13:00
Česká Lípa - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Česká Lípa - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
Teplice - Ml. Boleslav
Ženy: 2.liga žen, So 06.03. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
Teplice - Ml. Boleslav
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.