Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 734/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26648
Týden:
734
Dnes:
92
On-line:
1

5:1 (3:0)

Pá 18.09. 2020 20:00 - Eden  - 9285 diváků
Rozhodčí: Marek - Horák, Batík

Brankáři

Tomáš Grigar (37)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20438

Luděk Němeček (21)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99468

Obránci

David Heidenreich (20)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:226758

Admir Ljevakovič (36)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38162

Lukáš Mareček (30)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:43264

Evgenii Nazarov (23)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225390

Igor Paradin (22)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225381

Záložníci

David Černý (24)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223109

Alois Hyčka (30)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34203

Petr Kodeš (24)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:87974

Tomáš Kučera (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33869

Pavel Moulis (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52971

Matěj Radosta (19)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:176618

Daniel Trubač (23)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85098

Tomáš Vondrášek (32)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32497

Patrik Žitný (21)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:57234

Útočníci

Jakub Mareš (33)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32556

Jakub Řezníček (32)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:33971

Realizační tým

Stanislav Hejkal (50)

Klub:Teplice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:32027
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.09. 11:00
Teplice - Slovan Liberec
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:30
Teplice - Mladá Boleslav
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:45
Teplice - Mladá Boleslav
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor, Ne 27.09. 10:00
Sobědruhy - Teplice
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor MŽ, St 23.09. 17:00
Teplice - Trnovany
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 3 2 1 0 4:1 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 0 2 2 3:6 2
15. 4 0 2 2 2:10 2
16. 3 0 1 2 2:7 1
17. 4 0 1 3 4:11 1
18. 3 0 0 3 2:9 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.