Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 94/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14250
Týden:
94
Dnes:
14
On-line:
1

Brankáři

Jiří Lindr (34)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34761

Marián Tvrdoň (26)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:85519

Obránci

Vojtěch Brak (23)

Klub:Bohemians 1905
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:36562

Michal Leibl (28)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:85531

Jiří Pimpara (33)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32495

Marek Strada (26)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73539

Záložníci

Michal Bílek (23)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98714

Daniel Chodora (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176826

Youba Drame (22)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:221955

Radek Dvořák (25)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90892

Marek Krátký (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:55903

Jiří Miskovič (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68450

Jan Peterka (30)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52960

Daniel Richter (25)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85074

Simo (24)

Klub:1.FK Příbram
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216996

Petr Výborný (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:94073

Útočníci

Dominik Šup (23)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:99462

Realizační tým

Aleš Křeček (48)

Klub:Ústí n/L
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:54249
Správce karty klubu: X X

Zápasy

Ml. žáci B: Krajský přebor skupina B, Ne 01.11. 12:00
Ústí n/L - Košťany
Žáci U-15: Krajský přebor skupina B, Ne 01.11. 10:00
Ústí n/L - Košťany/Oldřichov
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Ústí n/L - Karlovy Vary
Starší dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 10:00
Ústí n/L - Karlovy Vary
Žáci U-13: ČL skupina B, So 31.10. 15:00
Ústí n/L - SK Kladno
Žáci U-15: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
Roudnice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 01.11. 00:00
Ústí n/L - Neratovice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
Ústí n/L - Neratovice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 31.10. 10:00
Ústí n/L - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
Roudnice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 31.10. 00:00
Zlíchov - Ústí n/L
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 28 17 10 1 58:30 61
2. 28 13 9 6 46:30 48
3. 28 12 10 6 32:23 46
4. 28 14 4 10 42:36 46
5. 28 11 10 7 37:22 43
6. 28 10 12 6 35:30 42
7. 28 10 6 12 33:31 36
8. 28 9 7 12 37:38 34
9. 28 8 9 11 35:40 33
10. 28 7 11 10 24:30 32
11. 28 8 8 12 30:45 32
12. 28 7 9 12 27:40 30
13. 28 6 10 12 29:45 28
14. 28 6 9 13 20:34 27
15. 28 6 8 14 28:39 26

Nejčtenější ze sportu