Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 232
  • Návštěvy: 76/1
  • Fans: 2
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14011
Týden:
76
Dnes:
13
On-line:
1

Brankáři

David Hejcman (29)

Klub:Hořovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90751

Milan Herco (33)

Klub:Hořovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93901

Obránci

Jan Bežó (33)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:52800

Tomáš Dudla (28)

Klub:Nymburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:17586

Roman Graf (28)

Klub:Stodůlky
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:194957

Luděk Kaufman (39)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:52796

Daniel Klimeš (21)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99627

Jaroslav Kuchař (22)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100030

Jiří Machurka (36)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49128

Ludovic Makiadi (26)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:222247

Jan Mojdl (31)

Klub:Hořovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:46430

Záložníci

Filip Grujoski (22)

Klub:Hořovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222246

Rijad Hajdarevič (25)

Klub:Hořovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96569

Vojtěch Karvánek (24)

Klub:Hořovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91143

Václav Königsmark (18)

Klub:Hořovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224751

Jan Mach (20)

Klub:Hořovice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181344

Vakhtangi Machaladze (24)

Klub:Hořovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223078

Útočníci

Musa Ansuma (34)

Klub:Litol
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:51468

Ondřej Bělohlávek (22)

Klub:Hořovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99212

Jan Křížek (29)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150473

Martin Nademlejnský (40)

Klub:Hořovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:52802

Jan Šubert (30)

Klub:Hořovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:26425

Realizační tým

Pavel Novotný (56)

Klub:Hořovice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90107
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 31.10. 10:15
Hořovice - ČLU Beroun
B-Tým: Okresní přebor, So 31.10. 14:00
Hořovice - ČLU Beroun
Dorost U-19: ČD skupina A, Ne 01.11. 10:15
Hořovice - Roudné
Dorost U-17: ČD skupina A, Ne 01.11. 12:30
Hořovice - Roudné
Žáci U-15: Krajský přebor A, So 31.10. 10:15
Dobříš - Hořovice
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, So 31.10. 11:55
Dobříš - Hořovice
Starší žáci B: Okresní přebor, Pá 30.10. 16:30
Hořovice - Felbabka
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 8 0 0 0 31:4 24
2.
 Lom
8 5 1 0 2 20:9 17
3. 7 5 0 1 1 16:6 16
4. 7 4 0 1 2 16:11 13
5. 7 4 0 1 2 18:13 13
6. 8 2 3 0 3 17:13 12
7. 7 3 1 1 2 10:9 12
8. 8 4 0 0 4 17:22 12
9. 8 3 0 2 3 21:17 11
10. 8 3 1 0 4 17:17 11
11. 7 2 2 0 3 11:15 10
12. 8 2 1 2 3 13:22 10
13. 7 3 0 1 3 7:17 10
14. 8 2 0 0 6 12:25 6
15. 8 1 0 0 7 8:19 3
16. 8 1 0 0 7 9:24 3

Anketa

Udrží se A mužstvo v Divizi?
Ano
31
Ne
22
Hlasování ukončeno 21.04. 2010 12:00

Nejčtenější ze sportu