Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 113/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16877
Týden:
113
Dnes:
14
On-line:
1

0:1 (0:0)

Pá 02.10. 2020 19:00 - Městský stadion - 1980 diváků
Rozhodčí: Hocek - Nádvorník, Dobrovolný

Brankáři

Milan Knobloch (28)

Klub:Slovan Liberec
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:15803

Nicolas Šmíd (22)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:166153

Obránci

Jakub Klíma (22)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173576

Martin Šejvl (28)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:15810

Lukáš Zukal (23)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99260

Záložníci

Tomáš Čelůstka (29)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53072

Lukáš Hušek (20)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226901

Jan Jeřábek (36)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37089

Daniel Kovář (24)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90625

Petr Kurka (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225224

Lopes (23)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226771

Ladislav Mužík (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168045

Michal Petráň (28)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34121

Jan Prosek (25)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90464

Samuel Šimek (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226900

Pavel Sokol (24)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99268

Vojtěch Sychra (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226772

Emil Tischler (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99789

Útočníci

Pavel Černý (35)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:34779

David Huf (21)

Klub:Pardubice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:88753

Roman Kašiar (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:221960

Realizační tým

Jaroslav Novotný (61)

Klub:Náchod
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173934
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 31.10. 14:30
Pardubice - Sigma Olomouc
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 10:15
Slovan Liberec - Pardubice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 31.10. 11:00
1.FC Slovácko - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 31.10. 13:15
1.FC Slovácko - Pardubice
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
Pardubice - Teplice
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 01.11. 00:00
Pardubice - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 31.10. 00:00
Pardubice - Jablonec
Žáci U-14: Česká liga, So 31.10. 00:00
Pardubice - Jablonec
Žáci U-13: ČL skupina D, So 31.10. 00:00
RMSK Cidlina - Pardubice
Žáci U-12: ČL skupina D, So 31.10. 00:00
RMSK Cidlina - Pardubice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

Nejčtenější ze sportu