Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 321
  • Návštěvy: 63/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Kolín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5375
Týden:
63
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Havránek

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:38103

Lukáš Havránek (32)

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:153806

Václav Jindra

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:24177

Martin Kratochvíl

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27754

Petr Malý

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:45455

Robert Maxian (44)

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:28907

Radek Polák (37)

Klub:Kouřim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:28908

Obránci

Vojtěch Bug (22)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:153808

Miloš Čáp (37)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24186

Oto Čihák

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:45721

Jiří Dlesk

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26686

Ladislav Funda

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:34036

Michal Havránek

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38104

Josef Holub (41)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:153809

Michal Kapic (38)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24172

Jan Keltner (25)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:153807

Martin Krumich

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24187

Tomáš Kubát

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:27746

Milan Navrátil

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:27741

Tomáš Novák (37)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24185

Jan Paclík (23)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:153815

Aleš Sixta

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38101

Michal Skalický (36)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:28909

Jiří Snížek (36)

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24174

Václav Votava

Klub:Kouřim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:27740

Záložníci

Tomáš Borovička (38)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26687

Jakub Charvát (23)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:164722

Tomáš Církva

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:27745

Michal Dvořák (37)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24179

Lukáš Dytrych (41)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24178

Štěpán Jasenovský (22)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:153817

Pavel Ježík

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:27753

Patrik Jirků (22)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:153814

Michal Klégr (32)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:153816

Antonín Kotraba

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28912

Pavel Královský

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38102

Ondřej Macháček (25)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:153811

Jan Müller (34)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:25311

Martin Pokorný (21)

Klub:KMK Přerov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:45453

MIlan Procházka

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34984

Tomáš Ružinský (34)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:153812

Martin Snížek (37)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24176

Josef Teplý

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38100

Petr Vavera (39)

Klub:Kouřim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:25504

Útočníci

Jan Břečka

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:24180

Michal Fialka

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:45454

Petr Klouček

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:28910

Pavel Královský (30)

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:153810

Martin Křivský

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:24181

Pavel Kuchař

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:24184

Milan Mácha

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:34035

Lukáš Netáhlík (34)

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32038

Bedřich Novotný

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:24183

Petr Pazderec (38)

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:153813

Martin Žižka

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:34034

Michal Žoha (35)

Klub:Kouřim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:28911

Realizační tým

Vladimír Richter (72)

Klub:Kouřim
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:164723
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Okresní přebor, Ne 27.09. 16:30
Kouřim - Nučice
B-Tým: III. třída, skupina B, Ne 27.09. 16:30
Liblice - Kouřim
Dorost U-19: okresní přebor,sk. B, So 26.09. 10:15
Radim - Kouřim
Žáci U-15: okresní přebor (7+1), So 26.09. 10:15
Liblice - Kouřim
Žáci U-13: okresní přebor sk.B, Ne 27.09. 10:00
Kouřim - Radim
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 0 1 0 23:3 13
2. 5 4 0 0 1 24:9 12
3. 5 4 0 0 1 18:10 12
4. 5 3 1 0 1 19:9 11
5. 5 2 2 1 0 10:5 11
6. 5 2 0 2 1 12:10 8
7. 5 2 1 0 2 15:13 8
8. 5 2 1 0 2 10:13 8
9. 5 2 0 0 3 10:15 6
10. 5 1 0 2 2 12:12 5
11. 5 1 1 0 3 11:11 5
12. 5 1 0 0 4 10:21 3
13. 5 1 0 0 4 8:23 3
14. 5 0 0 0 5 5:33 0

Nejčtenější ze sportu