Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 364/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35513
Týden:
364
Dnes:
17
On-line:
1

Brankáři

Patrik Matějka (28)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:76954

Obránci

Jiří Novák (23)

Klub:Dolní Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:57001

Realizační tým

Milan Chalupa (53)

Klub:Baník Ostrava
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:16070
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Třinec - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 03.10. 15:00
Nové Město n.M. - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Líšeň - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.09. 13:15
Baník Ostrava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 14:15
Baník Ostrava - Meteor
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 04.10. 10:30
Baník Ostrava - Zlín
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 04.10. 12:45
Baník Ostrava - Zlín
Ženy B: MS liga žen, Ne 04.10. 15:00
FKM Vysočina - Baník Ostrava
: městský přebor, So 03.10. 14:00
Baník Ostrava - Slavoj Rychvald
: Městský přebor,sk. B, St 30.09. 16:00
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 03.10. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 03.10. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 6 0 3 38:15 18
2. 8 5 2 1 17:9 17
3. 9 4 5 0 13:5 17
4. 9 5 1 3 11:13 16
5. 9 4 3 2 11:8 15
6. 9 4 3 2 14:12 15
7. 9 5 0 4 17:18 15
8. 8 4 2 2 12:8 14
9. 9 3 5 1 11:11 14
10. 9 4 1 4 16:10 13
11. 8 4 1 3 19:16 13
12. 8 2 4 2 13:13 10
13. 9 3 1 5 13:18 10
14. 9 1 6 2 11:15 9
15. 9 2 3 4 13:18 9
16. 9 1 4 4 13:18 7
17. 9 1 1 7 8:20 4
18. 9 0 0 9 5:28 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.