Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 364/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35513
Týden:
364
Dnes:
17
On-line:
1

Brankáři

Viktor Budinský (27)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:67533

Lumír Číž (20)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:173762

Obránci

Jiří Fleišman (35)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:33913

Denis Granečný (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:95322

Záložníci

Dyjan de Azevedo (29)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168007

Jakub Drozd (17)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226321

Martin Fillo (34)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20187

Daniel Holzer (25)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68255

Robert Hrubý (26)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:67837

Adam Jánoš (28)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53086

Milan Jirásek (28)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:15448

Václav Procházka (36)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20186

Rudolf Reiter (26)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68449

Martin Šindelář (29)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:48571

Patrizio Stronati (25)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74374

Útočníci

Milan Baroš (38)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:33270

Dame Diop (27)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:85730

Nemanja Kuzmanović (31)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:68580

Tomáš Smola (31)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:21175

Realizační tým

Bohumil Páník (63)

Klub:Zlín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:88442
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Třinec - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 03.10. 15:00
Nové Město n.M. - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Líšeň - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.09. 13:15
Baník Ostrava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 14:15
Baník Ostrava - Meteor
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 04.10. 10:30
Baník Ostrava - Zlín
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 04.10. 12:45
Baník Ostrava - Zlín
Ženy B: MS liga žen, Ne 04.10. 15:00
FKM Vysočina - Baník Ostrava
: městský přebor, So 03.10. 14:00
Baník Ostrava - Slavoj Rychvald
: Městský přebor,sk. B, St 30.09. 16:00
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 03.10. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 03.10. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.