Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 482
  • Návštěvy: 68/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Mladá Boleslav  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12910
Týden:
68
Dnes:
11
On-line:
1

Brankáři

Marek Pospíšil (23)

Klub:Neratovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:87642

Radim Švejda (23)

Klub:SK Kladno
Post:Brankář
Tým:Mladší žáci B
ID:50029

Obránci

Tomáš Chlumecký (27)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:71360

Jakub Novák (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:50049

Jakub Pajkrt (31)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:39595

Vít Regner (29)

Klub:Kutná Hora
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:28027

Radek Šulc (31)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:
ID:87344

Václav Vorasický (30)

Klub:Neratovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:41199

Záložníci

Marek Barták (26)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:27401

Andrej Ďurinda (29)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:17362

Adam Havel (22)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:
ID:128836

Lukáš Novák (26)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:199701

Pavel Palička (21)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181605

Martin Rejman (27)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90571

Martin Škarecký (35)

Klub:Nymburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90401

Petr Tláskal (22)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100026

David Weiner (25)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85850

Oleksandr Yaroshenko (27)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224960

Útočníci

Radek Hrdý (25)

Klub:Štětí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91918

Josef Kozák (35)

Klub:Neratovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:31622

Jakub Moravec (25)

Klub:Neratovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91153

Realizační tým

Tomáš Staněk (42)

Klub:Neratovice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:91095
Správce karty klubu: Pavel Klain

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 24.10. 14:30
Dobrovice - Vlašim
Dorost U-19: I. A třída skupina B, St 28.10. 10:15
Akuma MB - Dobrovice
Žáci U-15: I.A třída, skupina B, Ne 25.10. 12:00
Bakov - Dobrovice
Žáci U-13: OP ml.žáci sk.B, Ne 25.10. 08:30
Dobrovice - Kosořice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 19:4 22
2. 8 4 2 1 1 13:4 17
3. 8 3 3 2 0 18:10 17
4. 9 5 0 1 2 15:13 17
5. 8 4 0 2 2 15:6 14
6. 7 4 1 0 2 16:11 14
7. 8 3 2 1 2 17:17 14
8. 8 3 2 0 3 7:13 13
9. 9 3 1 0 5 15:14 11
10. 9 3 0 2 4 9:9 11
11. 8 2 1 2 3 15:14 10
12. 8 3 0 1 4 14:21 10
13. 9 1 1 2 4 11:18 8
14. 8 2 1 0 5 11:21 8
15. 7 1 0 1 5 5:15 4
16. 8 1 0 1 6 13:25 4

Nejčtenější ze sportu