Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 56
  • Návštěvy: 257/1
  • Fans: 23
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30863
Týden:
257
Dnes:
46
On-line:
1

Brankáři

Matúš Hruška (26)

Klub:Dukla Praha
Post:Brankář
Tým:Juniorka U-21
ID:89988

Filip Rada (36)

Klub:Dukla Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:33898

Obránci

Martin Chlumecký (23)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99151

David Douděra (22)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99478

Branislav Milošević (32)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:89821

Ivan Ostojič (31)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:61974

Jakub Podaný (33)

Klub:Bohemians 1905
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32195

Dominik Preisler (25)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:85112

Záložníci

David Bezdička (24)

Klub:Domažlice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99604

Frederik Bilovský (28)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83521

Dávid Bobál (25)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222975

David Breda (24)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:19359

Gonzalez (27)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224709

Marek Hanousek (29)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32899

Lukáš Holík (28)

Klub:Opava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58456

Artem Kovernikov (20)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224253

Palacios (19)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225223

Nikola Raspopović (31)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223560

Daniel Tetour (26)

Klub:Dukla Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58343

Útočníci

Patrik Brandner (26)

Klub:Č. Budějovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:73014

Uroš Djuranović (26)

Klub:Dukla Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:219466

Jan Holenda (35)

Klub:Dukla Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20052

Realizační tým

Pavel Drsek (44)

Klub:Dukla Praha
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:39865
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.12. 00:00
Slavia Praha - Dukla Praha
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 10:15
Ml. Boleslav - Dukla Praha
Ženy: 1.liga žen, So 31.10. 00:00
Pardubice - Dukla Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
FŠ Litvínov - Dukla Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 01.11. 00:00
FŠ Litvínov - Dukla Praha
Dorost U-19: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Dukla Praha - Teplice
: II. třída MŽ, skupina D, Ne 01.11. 09:30
Řeporyje - Dukla Praha
: OP st.žáci - B, So 31.10. 10:00
Tuchoměřice - Dukla Praha
Žáci U-15: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
Neratovice - Dukla Praha
Ženy B: Divize žen sk. B, Čechy, So 31.10. 00:00
Jestřabí Lhota - Dukla Praha
Žáci U-14: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
Neratovice - Dukla Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 31.10. 00:00
Dukla Praha - Střešovice 1911
Žáci U-12: ČL skupina C, So 31.10. 00:00
Dukla Praha - Střešovice 1911
Žáci U-15 C: Krajský přebor SŽ, St 28.10. 12:30
Libuš - Dukla Praha
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Dukla Praha - Teplice
Žáci U-13 C: Krajský přebor MŽ, Čt 29.10. 10:00
ABC Braník - Dukla Praha

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.