Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 569
  • Návštěvy: 126/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13017
Týden:
126
Dnes:
24
On-line:
1

Brankáři

Daniel Černý (22)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:181610

Martin Keller (23)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90656

Marek Štěpánek (26)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:51072

Obránci

Ondřej Bejbl (26)

Klub:Nymburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90637

Michal Bureš (34)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32158

Lukáš Dejl (29)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38128

Daniel Poběrežský (26)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90657

Jakub Řezníček (26)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:72714

Matěj Saňa (22)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173891

Záložníci

Pavel Habrun (25)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128943

Daniel Hudec (26)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:40112

Martin Manhart (21)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181613

Kamil Mareš (21)

Klub:Bohemians 1905
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173887

David Mařík (26)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:81688

Tomáš Moudrý (29)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52195

Josef Petlička (29)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:16204

Tomáš Vild (22)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173896

Petr Vobořil (39)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:30668

Útočníci

Roman Herzán (27)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90659

Daniel Kubec (23)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99995

David Scharf (23)

Klub:Motorlet Praha
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99136

Andrej Todorovič (22)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221031

Realizační tým

Jiří Kafka (51)

Klub:Ostrá
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17078
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina C, So 03.10. 16:00
Ostrá - Žíželice
Dorost U-19: I. A třída skupina B, Čt 01.10. 16:30
L. Kostelec - Ostrá
Žáci U-15: Krajský přebor B, So 03.10. 09:30
Čelákovice - Ostrá
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 03.10. 11:10
Čelákovice - Ostrá
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 5 0 0 0 29:7 15
2. 6 3 1 2 0 13:9 13
3. 6 4 0 0 2 15:8 12
4. 5 3 0 0 2 10:6 9
5. 6 2 1 1 2 15:15 9
6. 5 2 1 0 2 13:16 8
7. 6 1 2 1 2 5:11 8
8. 5 2 0 1 2 11:12 7
9. 5 2 0 0 3 12:13 6
10. 6 1 1 1 3 12:14 6
11. 5 2 0 0 3 6:13 6
12. 5 1 0 1 3 7:16 4
13. 5 0 1 0 4 7:15 2

Nejčtenější ze sportu