Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 58
  • Návštěvy: 83/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Praha 7  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15745
Týden:
83
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Ondřej Pávek (33)

Klub:Vltavín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:32156

Ladislav Pochylý (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173889

Adam Roušal (23)

Klub:Vltavín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99613

Obránci

Biholong Abena (34)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99611

Richard Macháč (27)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:34539

David Podzimek (28)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:17616

Michal Schindler (24)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:62684

Dominik Tichý (25)

Klub:Jablonec n.J.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:96728

Martin Uvíra (32)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32337

Vladimír Valíček (32)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38507

Jiří Vokoun (25)

Klub:Vltavín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14876

Záložníci

Jakub Eichler (23)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98988

Matouš Machálek (23)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:162653

Petr Pejša (23)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:35906

David Pozníček (29)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99612

Queiroz (23)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223444

Jan Růžička (36)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:
ID:34432

Ondřej Šípek (27)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:62214

Lukáš Staněk (24)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:162652

Vieira (24)

Klub:Vltavín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223311

Útočníci

Jan Hodas (28)

Klub:Vltavín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:51982

Ondřej Janda (29)

Klub:Vltavín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:16700

Carlo Maione (24)

Klub:Zličín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99294

Realizační tým

Martin Frýdek (51)

Klub:Vltavín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:59626
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 01.11. 10:00
1.FK Příbram - Vltavín
B-Tým: I.A třída skupina B, So 31.10. 10:15
Vltavín - Modřany
Žáci U-15: II. třída SŽ, skupina C, St 28.10. 11:00
Slivenec - Vltavín
Žáci U-13: II. třída MŽ, skupina F, St 28.10. 12:00
Aritma Praha - Vltavín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Nejčtenější ze sportu