Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 166/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-16

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19237
Týden:
166
Dnes:
25
On-line:
1

Brankáři

Dejan Bača (22)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:74679

Ondřej Černý (24)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:73070

Tomáš Jedlička (24)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:73080

Sebastian Nosko (17)

Klub:Admira Praha
Post:Brankář
Tým:Dorost U-16
ID:223588

Michal Pšenička

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:75740

Obránci

Ondřej Charvát (24)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73069

David Daněk (23)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:76683

Martin Englich (18)

Klub:Admira Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-16
ID:220384

Jan Hykl (24)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73073

Šimon Láznička (18)

Klub:Admira Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-16
ID:220394

David Milota

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73075

Martin Pfeifer (18)

Klub:Admira Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-16
ID:220385

Matěj Rzounek (24)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73071

Jiří Svoboda

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73074

Martin Váša (24)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:73083

Záložníci

Hubert Aust (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225192

Petr Beneš (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73082

Jakub Cízner (18)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-16
ID:220392

Jonáš Drbal (19)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-16
ID:213737

Adam Egrt (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:75445

Samuel Forman (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225228

Filip Galič (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:220388

Daniel Groschup (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73081

Martin Jaroš (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76686

Patrik Kovařík

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76800

Tomáš Másílko (18)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-16
ID:220381

Aleks Mirič (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:50890

Petr Nebeský (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73084

Marek Řehoř (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76949

Kryštof Rzounek (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73085

Robert Šobíšek (18)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-16
ID:220393

Dominik Strýček (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224788

Ondřej Švara (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:220390

Tomáš Vrána (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73077

Kamil Zach (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:220389

Útočníci

Tomáš Čedík (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:73088

Daniel Hrdlička (24)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:73079

Matěj Jíra (19)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:98783

Lukáš Klucho (18)

Klub:Admira Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-16
ID:220391

Ladislav Polák (24)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:73089

Ondřej Souček (17)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:225229

David Staněk (17)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:225270

Realizační tým

Martin Groschl

Bydlí:
Čas:0h
ID:73097
09.07.2017 12:52

Milan Másílko (49)

Klub:Admira Praha
Fce:vedoucí týmu
Tým:Dorost U-16
ID:220395

Ladislav Flek

Klub:Admira Praha
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-16
ID:220396

Láďa Flek

Klub:Admira Praha
Fce:Trenér
Tým:Mladší dorost B
ID:220455

Milan Másílko (49)

Bydlí:Praha 8
Čas:235h
ID:81
14.10.2020 11:48

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Ml. dorost B soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 10.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 11.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 12.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 9.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 13.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 5.místo statistiky tipovačka web >
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky web >
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Ml. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, St 28.10. 18:00
Písek - Admira Praha
B-Tým: Pražský přebor, So 31.10. 10:30
Zličín - Admira Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
Admira Praha - Slovan Liberec
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 01.11. 00:00
Admira Praha - FC Liberec-mládež
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 31.10. 10:00
Admira Praha - Svitavy
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 31.10. 12:15
Admira Praha - Svitavy
Žáci U-15: Divize skupina A, So 31.10. 00:00
ABC Braník - Admira Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 31.10. 00:00
ABC Braník - Admira Praha
: II. třída MŽ, skupina F, So 21.11. 11:00
Admira Praha - Hostivař
: Krajský přebor MŽ, Pá 06.11. 16:30
Dukla Praha - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, So 07.11. 12:00
Admira Praha - Čechie Smíchov
Žáci U-13: ČL skupina C, So 31.10. 00:00
Vlašim - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 31.10. 10:00
Vlašim - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 26 17 5 1 3 72:23 62
2. 26 15 4 1 6 62:32 54
3. 26 15 2 3 6 67:32 52
4. 26 12 3 5 6 52:25 47
5. 26 13 2 3 8 55:39 46
6. 26 10 6 1 9 45:42 43
7. 26 10 3 5 8 39:36 41
8. 26 11 1 4 10 42:36 39
9. 26 9 3 4 10 45:51 37
10. 26 10 2 1 13 36:50 35
11. 26 8 2 2 14 25:40 30
12. 26 7 1 3 15 39:55 26
13. 26 3 3 3 17 25:82 18
14. 26 4 1 2 19 21:82 16

Nejčtenější ze sportu