Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 784
  • Návštěvy: 64/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11084
Týden:
64
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Pavel Capouch (37)

Klub:Sedlčany
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:40669

Tomáš Glogar (22)

Klub:Sedlčany
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:181429

Obránci

Lukáš Brotánek (27)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:65625

František Hofman (22)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99905

Jaroslav Repetný (28)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:95169

Záložníci

David Čejda (20)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181754

Jakub Čejda (29)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:48735

Michael Dvořák (26)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:52103

Jan Dvořák (28)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:49094

Martin Hájek (23)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93870

Michal Kdolský (27)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:60932

Radek Krůta (18)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225259

Kryštof Kvěch (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:10912

Václav Lípa (23)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96618

Lukáš Matoušek (21)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181433

Luboš Soldát (29)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38329

Miroslav Valenta (23)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94858

Útočníci

David Krůta (21)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150416

Pavel Lípa (26)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:52107

Dominik Němec (27)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:94116

Marek Sirotek (25)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93936

Realizační tým

Ladislav Šach (52)

Klub:Sedlčany
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:93937
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 30.01. 14:30
Sedlčany - Přeštice
B-Tým: I.B třída skupina E, Po 00.00. 10:30
Nová Ves p.Pl. - Sedlčany
Dorost U-19: ČD skupina A, Po 00.00. 10:15
Sedlčany - Vejprnice
Dorost U-17: ČD skupina A, Po 00.00. 12:30
Sedlčany - Vejprnice
Žáci U-15: Krajský přebor A, Po 00.00. 10:15
Sedlčany - Povltavská FA
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Po 00.00. 11:00
Velvary - Sedlčany
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 8 0 0 0 31:4 24
2.
 Lom
8 5 1 0 2 20:9 17
3. 7 5 0 1 1 16:6 16
4. 7 4 0 1 2 16:11 13
5. 7 4 0 1 2 18:13 13
6. 8 2 3 0 3 17:13 12
7. 7 3 1 1 2 10:9 12
8. 8 4 0 0 4 17:22 12
9. 8 3 0 2 3 21:17 11
10. 8 3 1 0 4 17:17 11
11. 7 2 2 0 3 11:15 10
12. 8 2 1 2 3 13:22 10
13. 7 3 0 1 3 7:17 10
14. 8 2 0 0 6 12:25 6
15. 8 1 0 0 7 8:19 3
16. 8 1 0 0 7 9:24 3

Nejčtenější ze sportu