Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 863
  • Návštěvy: 160/1
  • Fans: 0
  • web >
  • České Budějovice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8233
Týden:
160
Dnes:
19
On-line:
1

Brankáři

Jiří Hošna (21)

Klub:Roudné
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:181905

Obránci

Dominik Hrouda (21)

Klub:Roudné
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:181902

Martin Vodák (21)

Klub:Roudné
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:181900

Záložníci

Michal Boháč (21)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181896

Filip Budín (21)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181909

Artur Goretki (19)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:215094

Daniel Kortiš (20)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181907

Matěj Míča (21)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181991

Filip Mrzena (22)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181898

František Šantrůček (22)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181899

Radek Svoboda (21)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181901

Matyáš Tibitanzl (21)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181904

Xuan Vu (22)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181906

Daniel Zíka (20)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181897

Útočníci

David Šestauber (20)

Klub:Roudné
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:181903

Realizační tým

Pavel Cepák (45)

Klub:Roudné
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:181910

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 5.místo statistiky
    soupiska zápasy 1.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, Ne 07.03. 14:30
Vimperk - Roudné
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 07.03. 14:30
Frymburk - Roudné
Dorost U-19: ČD skupina A, Ne 28.03. 16:00
Roudné - Petřín Plzeň
Dorost U-17: ČD skupina A, Ne 28.03. 13:45
Roudné - Petřín Plzeň
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 7 7 0 0 0 26:9 21
2. 7 7 0 0 0 24:10 21
3. 8 6 1 0 1 36:13 20
4. 8 4 2 0 2 27:15 16
5. 8 5 0 0 3 25:14 15
6. 7 4 0 0 3 22:11 12
7. 7 4 0 0 3 19:14 12
8. 7 4 0 0 3 18:16 12
9. 7 3 1 0 3 11:17 11
10. 7 2 0 1 4 19:22 7
11. 7 2 0 1 4 16:19 7
12. 8 2 0 1 5 11:24 7
13. 7 2 0 0 5 10:17 6
14. 7 1 0 1 5 8:24 4
15. 7 1 0 0 6 9:30 3
16. 7 0 0 0 7 4:30 0

Nejčtenější ze sportu