Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 192
  • Návštěvy: 621/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
50035
Týden:
621
Dnes:
76
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

22. Út 00.00. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr výsl. [ více ]
20. Út 00.00. 10:15 SK Rakovník - Králův Dvůr výsl. [ více ]
29. Út 00.00. 10:15 Motorlet Praha - Králův Dvůr výsl. [ více ]
21. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Admira Praha výsl. [ více ]
25. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Benešov výsl. [ více ]
28. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - 1.FK Příbram B výsl. [ více ]
19. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B výsl. [ více ]
24. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B výsl. [ více ]
27. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary výsl. [ více ]
17. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Sparta Praha B výsl. [ více ]
23. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Domažlice výsl. [ více ]
26. Út 00.00. 10:30 Králův Dvůr - Sokolov výsl. [ více ]
16. Út 00.00. 10:30 Povltavská FA - Králův Dvůr výsl. [ více ]
30. Út 00.00. 17:00 Králův Dvůr - Hostouň výsl. [ více ]
18. Út 00.00. 19:00 Písek - Králův Dvůr výsl. [ více ]
1. Ne 08.08. 17:00 Králův Dvůr - Vltavín 1:1 [ více ]
2. So 14.08. 10:15 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
3. Ne 22.08. 17:00 Králův Dvůr - Dobříš 2:2 [ více ]
4. Ne 29.08. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
5. Ne 05.09. 17:00 Králův Dvůr - Ovčáry 0:0 [ více ]
6. So 11.09. 10:15 Teplice B - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
7. Ne 19.09. 16:30 Králův Dvůr - Litvínov 5:1 [ více ]
8. Ne 26.09. 16:30 Králův Dvůr - Česká Lípa 0:1 [ více ]
9. Ne 03.10. 16:00 Roudnice - Králův Dvůr 5:1 [ více ]
10. Ne 10.10. 16:00 Králův Dvůr - Vyšehrad 4:0 [ více ]
11. Ne 17.10. 15:30 Neratovice - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
12. Ne 24.10. 15:30 Králův Dvůr - Neštěmice 0:0 [ více ]
13. Ne 31.10. 14:30 SK Rakovník - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
14. Ne 07.11. 14:00 Králův Dvůr - Nový Bor 3:1 [ více ]
15. So 13.11. 14:00 Libiš - Králův Dvůr 0:3 [ více ]
16. Ne 13.03. 14:30 Vltavín - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
18. So 26.03. 15:00 Dobříš - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
19. Ne 03.04. 16:30 Králův Dvůr - Benešov 3:0 [ více ]
20. So 09.04. 16:30 Ovčáry - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
17. St 13.04. 16:30 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 3:1 [ více ]
21. Ne 17.04. 17:00 Králův Dvůr - Teplice B 4:1 [ více ]
22. So 23.04. 17:00 Litvínov - Králův Dvůr 5:0 [ více ]
23. So 30.04. 17:00 Česká Lípa - Králův Dvůr 2:2 [ více ]
24. So 07.05. 17:00 Králův Dvůr - Roudnice 3:1 [ více ]
25. So 14.05. 17:00 Vyšehrad - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
26. So 21.05. 17:00 Králův Dvůr - Neratovice 3:0 [ více ]
27. So 28.05. 17:00 Neštěmice - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
28. So 04.06. 17:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 3:1 [ více ]
29. So 11.06. 17:00 Nový Bor - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
30. So 18.06. 17:00 Králův Dvůr - Libiš 3:1 [ více ]
1. Ne 07.08. 17:00 Králův Dvůr - Třeboň 3:1 [ více ]
2. So 13.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
3. Ne 21.08. 17:00 Králův Dvůr - Tábor 2:1 [ více ]
4. So 27.08. 17:00 Klatovy - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
5. Ne 04.09. 17:00 Králův Dvůr - Doubravka 1:3 [ více ]
6. Ne 11.09. 17:00 Holýšov - Králův Dvůr 2:4 [ více ]
7. Ne 18.09. 16:30 Králův Dvůr - Hvězda Cheb 2:3 [ více ]
8. Ne 25.09. 16:30 Králův Dvůr - Hor. Měcholupy 3:1 [ více ]
9. So 01.10. 16:00 Vejprnice - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
10. Ne 09.10. 16:00 Králův Dvůr - Táborsko 3:1 [ více ]
11. So 15.10. 15:30 Hořovicko - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
12. Ne 23.10. 14:00 Králův Dvůr - MK Louny 2:2 [ více ]
13. Ne 30.10. 14:30 Jankov - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
14. Ne 06.11. 14:00 Králův Dvůr - Milín 1:2 [ více ]
15. So 12.11. 14:00 Motorlet Praha - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
18. So 25.03. 15:00 Tábor - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
20. So 08.04. 16:30 Doubravka - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
21. Ne 16.04. 16:30 Králův Dvůr - Holýšov 3:0 [ více ]
17. St 19.04. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 0:1 [ více ]
22. So 22.04. 10:15 Hvězda Cheb - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
16. St 26.04. 17:00 Třeboň - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
23. Po 01.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
24. Ne 07.05. 17:00 Králův Dvůr - Vejprnice 2:3 [ více ]
19. St 10.05. 17:00 Králův Dvůr - Klatovy 1:1 [ více ]
25. So 13.05. 17:00 Táborsko - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
26. Ne 21.05. 17:00 Králův Dvůr - Hořovicko 1:1 [ více ]
27. Ne 28.05. 10:15 MK Louny - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
28. Ne 04.06. 17:00 Králův Dvůr - Jankov 2:0 [ více ]
29. So 10.06. 17:00 Milín - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
30. Ne 18.06. 17:00 Králův Dvůr - Motorlet Praha 0:3 [ více ]
1. Ne 06.08. 17:00 Králův Dvůr - Roudné 2:0 [ více ]
2. So 12.08. 17:00 Dobříš - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
3. Ne 20.08. 17:00 Králův Dvůr - Vyšehrad 1:1 [ více ]
4. So 26.08. 17:00 Strakonice - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
5. Ne 03.09. 17:00 Králův Dvůr - Klatovy 1:7 [ více ]
6. Ne 10.09. 10:15 MK Louny - Králův Dvůr 1:4 [ více ]
7. Ne 17.09. 16:30 Králův Dvůr - Třeboň 2:2 [ více ]
8. Ne 24.09. 10:15 Horažďovice - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
9. Ne 01.10. 16:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 2:1 [ více ]
10. Ne 08.10. 16:00 Králův Dvůr - Táborsko 1:0 [ více ]
11. So 14.10. 16:00 Doubravka - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
12. Ne 22.10. 15:30 Králův Dvůr - Votice 4:0 [ více ]
13. Ne 29.10. 14:30 Jankov - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
14. Ne 05.11. 14:00 Králův Dvůr - Vejprnice 0:3 [ více ]
15. So 11.11. 10:15 Trstěnice - Králův Dvůr 0:4 [ více ]
16. So 10.03. 14:30 Roudné - Králův Dvůr 0:3 [ více ]
17. Ne 18.03. 15:00 Králův Dvůr - Dobříš 1:0 [ více ]
18. Ne 25.03. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
19. Ne 01.04. 16:00 Králův Dvůr - Strakonice 0:0 [ více ]
20. So 07.04. 16:30 Klatovy - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
21. Ne 15.04. 16:30 Králův Dvůr - MK Louny 1:0 [ více ]
22. Ne 22.04. 10:30 Třeboň - Králův Dvůr 2:2 [ více ]
23. Ne 29.04. 17:00 Králův Dvůr - Horažďovice 3:0 [ více ]
24. Ne 06.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
25. So 12.05. 17:00 Táborsko - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
26. Ne 20.05. 17:00 Králův Dvůr - Doubravka 1:0 [ více ]
27. So 26.05. 17:00 Votice - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
28. Ne 03.06. 17:00 Králův Dvůr - Jankov 3:0 [ více ]
29. So 09.06. 17:00 Vejprnice - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
30. St 13.06. 17:30 Králův Dvůr - Trstěnice 7:0 [ více ]
P Ne 29.07. 17:00 Králův Dvůr - Sparta Krč 0:3 [ více ]
1. Ne 05.08. 17:00 Králův Dvůr - Motorlet Praha 2:0 [ více ]
2. So 11.08. 17:00 Domažlice - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
3. Ne 19.08. 17:00 Králův Dvůr - Jankov 1:1 [ více ]
4. Ne 26.08. 17:00 Strakonice - Králův Dvůr 2:2 [ více ]
5. Ne 02.09. 17:00 Králův Dvůr - Klatovy 2:1 [ více ]
6. So 08.09. 17:00 MK Louny - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
7. Ne 16.09. 16:30 Králův Dvůr - Třeboň 4:1 [ více ]
8. Ne 23.09. 16:30 Horažďovice - Králův Dvůr 1:6 [ více ]
9. Ne 30.09. 16:30 Králův Dvůr - Doubravka 3:1 [ více ]
10. Ne 07.10. 16:00 Králův Dvůr - Prachatice 3:1 [ více ]
11. So 13.10. 16:00 Vejprnice - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
12. Ne 21.10. 15:30 Králův Dvůr - Votice 0:1 [ více ]
13. Ne 28.10. 14:30 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
14. Ne 04.11. 14:00 Králův Dvůr - Písek 6:3 [ více ]
15. So 17.11. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
16. So 15.03. 14:30 Motorlet Praha - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
17. Ne 23.03. 15:00 Králův Dvůr - Domažlice 4:0 [ více ]
18. So 29.03. 15:00 Jankov - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
19. Ne 06.04. 16:30 Králův Dvůr - Strakonice 1:0 [ více ]
20. So 12.04. 16:30 Klatovy - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
21. Ne 20.04. 17:00 Králův Dvůr - MK Louny 1:1 [ více ]
22. Ne 27.04. 10:30 Třeboň - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
23. Ne 04.05. 17:00 Králův Dvůr - Horažďovice 4:2 [ více ]
24. So 10.05. 17:00 Doubravka - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
25. Ne 18.05. 17:00 Prachatice - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
26. Ne 25.05. 17:00 Králův Dvůr - Vejprnice 5:3 [ více ]
27. So 31.05. 17:00 Votice - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
28. Ne 08.06. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 0:1 [ více ]
29. So 14.06. 10:15 Písek - Králův Dvůr 7:0 [ více ]
30. So 21.06. 14:00 Králův Dvůr - Admira Praha 2:0 [ více ]
1. Ne 10.08. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
2. Ne 17.08. 17:00 Králův Dvůr - Letohrad 1:4 [ více ]
3. So 23.08. 10:15 Č. Budějovice B - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
4. Ne 31.08. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 2:1 [ více ]
P St 03.09. 17:00 Králův Dvůr - Bohemians 0:3 [ více ]
5. Ne 07.09. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
6. Ne 14.09. 17:00 Varnsdorf - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
17. St 17.09. 16:30 Králův Dvůr - Náchod 5:1 [ více ]
7. Ne 21.09. 16:30 Králův Dvůr - Táborsko 0:1 [ více ]
8. Ne 28.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 5:1 [ více ]
9. Ne 05.10. 16:00 Králův Dvůr - Sparta Krč 0:1 [ více ]
10. So 11.10. 16:00 Hlavice - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
11. Ne 19.10. 15:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B 1:1 [ více ]
12. Ne 26.10. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 2:2 [ více ]
13. Ne 02.11. 14:00 Králův Dvůr - Písek 0:2 [ více ]
14. So 08.11. 10:15 Ml. Boleslav B - Králův Dvůr 5:2 [ více ]
15. Ne 16.11. 13:30 Králův Dvůr - Jablonec B 2:4 [ více ]
16. So 22.11. 13:30 Vlašim - Králův Dvůr 6:0 [ více ]
18. Ne 15.03. 14:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 3:1 [ více ]
19. So 21.03. 15:00 Letohrad - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
20. Ne 29.03. 15:00 Králův Dvůr - Č. Budějovice B 2:2 [ více ]
21. Ne 05.04. 16:30 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
22. Ne 12.04. 16:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 2:1 [ více ]
23. Ne 19.04. 17:00 Králův Dvůr - Varnsdorf 1:1 [ více ]
33. St 22.04. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 1:2 [ více ]
24. So 25.04. 17:00 Táborsko - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
25. Ne 03.05. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 1:0 [ více ]
26. 08.05. 10:15 Sparta Krč - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
27. Ne 17.05. 17:00 Králův Dvůr - Hlavice 5:1 [ více ]
34. St 20.05. 17:00 Náchod - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
28. Po 25.05. 17:00 Slavia Praha B - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
29. Ne 31.05. 17:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 2:1 [ více ]
30. So 06.06. 10:15 Písek - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
31. Ne 14.06. 17:00 Králův Dvůr - Ml. Boleslav B 3:2 [ více ]
32. So 20.06. 17:00 Jablonec B - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
P So 25.07. 17:00 hřiště Př. Kopanina - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
1. Ne 09.08. 17:00 Králův Dvůr - Ml. Boleslav B 2:2 [ více ]
2. Ne 16.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
3. Ne 23.08. 17:00 Králův Dvůr - Č. Budějovice B 3:1 [ více ]
4. Ne 30.08. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
P St 02.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Dukla Praha 1:4pk [ více ]
5. Ne 06.09. 17:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 2:1 [ více ]
6. So 12.09. 10:15 Písek - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
17. St 16.09. 16:30 Motorlet Praha - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
7. Ne 20.09. 16:30 Králův Dvůr - Česká Lípa 1:1 [ více ]
8. So 26.09. 16:30 Táborsko - Králův Dvůr 4:2 [ více ]
9. Ne 04.10. 16:00 Králův Dvůr - Hlavice 3:0 [ více ]
10. Ne 11.10. 16:00 Králův Dvůr - Vltavín 3:3 [ více ]
11. So 17.10. 15:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
12. Ne 25.10. 14:30 Králův Dvůr - Ovčáry 3:1 [ více ]
13. Ne 01.11. 14:00 Varnsdorf - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
15. Ne 15.11. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
16. So 21.11. 13:30 Králův Dvůr - Jablonec B 1:0 [ více ]
18. So 13.03. 10:15 Ml. Boleslav B - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
19. Ne 21.03. 15:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 2:1 [ více ]
20. So 27.03. 10:15 Č. Budějovice B - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
21. Ne 04.04. 16:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B 1:0 [ více ]
22. Ne 11.04. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
23. Ne 18.04. 17:00 Králův Dvůr - Písek 0:1 [ více ]
33. St 21.04. 17:00 Jablonec B - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
24. Ne 25.04. 17:00 Česká Lípa - Králův Dvůr 2:4 [ více ]
25. Ne 02.05. 17:00 Králův Dvůr - Táborsko 1:0 [ více ]
26. So 08.05. 17:00 Hlavice - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
34. St 12.05. 17:00 Králův Dvůr - Motorlet Praha 3:0 [ více ]
27. So 15.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
28. Ne 23.05. 17:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 3:2 [ více ]
29. So 29.05. 17:00 Ovčáry - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
30. Ne 06.06. 17:00 Králův Dvůr - Varnsdorf 1:2 [ více ]
32. 18.06. 18:00 Králův Dvůr - Vyšehrad 5:1 [ více ]
P So 24.07. 17:00 Koloveč - Králův Dvůr 1:4 [ více ]
1. Ne 08.08. 17:00 Králův Dvůr - Ml. Boleslav B 1:2 [ více ]
2. Ne 15.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
3. Ne 22.08. 17:00 Králův Dvůr - Č. Budějovice B 0:3 [ více ]
4. Ne 29.08. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
P St 01.09. 17:00 Králův Dvůr - Kunice 1:2 [ více ]
5. Ne 05.09. 17:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 2:1 [ více ]
6. So 11.09. 10:15 Písek - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
17. St 15.09. 17:00 Bohemians - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
7. Ne 19.09. 16:30 Králův Dvůr - Pardubice 1:0 [ více ]
8. So 25.09. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
9. Ne 03.10. 16:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 0:0 [ více ]
10. Ne 10.10. 16:00 Králův Dvůr - Vltavín 2:0 [ více ]
11. So 16.10. 15:30 Kunice - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
12. Ne 24.10. 15:30 Králův Dvůr - Ovčáry 2:3 [ více ]
13. Ne 31.10. 14:30 Česká Lípa - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
14. Ne 07.11. 14:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 2:0 [ více ]
15. So 13.11. 10:15 Jablonec B - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
16. So 20.11. 13:30 Králův Dvůr - Hlavice 3:1 [ více ]
18. Ne 13.03. 10:15 Ml. Boleslav B - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
19. Ne 20.03. 15:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 2:2 [ více ]
20. So 26.03. 10:15 Č. Budějovice B - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
21. Ne 03.04. 16:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B 3:0 [ více ]
22. Ne 10.04. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
23. Ne 17.04. 17:00 Králův Dvůr - Písek 0:0 [ více ]
33. St 20.04. 17:00 Hlavice - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
24. So 23.04. 10:15 Pardubice - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
25. Ne 01.05. 17:00 Králův Dvůr - Chomutov 1:0 [ více ]
26. So 07.05. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
27. So 14.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
34. St 18.05. 17:00 Králův Dvůr - Bohemians 2:1 [ více ]
28. Ne 22.05. 17:00 Králův Dvůr - Kunice 0:1 [ více ]
29. So 28.05. 17:00 Ovčáry - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
30. Ne 05.06. 17:00 Králův Dvůr - Česká Lípa 3:1 [ více ]
32. St 08.06. 18:00 Králův Dvůr - Jablonec B 2:3 [ více ]
31. Ne 12.06. 17:00 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
P St 03.08. 17:00 hřiště Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
P St 10.08. 17:00 hřiště Kolín - Králův Dvůr 2:3np [ více ]
1. So 13.08. 10:15 hřiště Vltavín - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
2. Ne 21.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Domažlice 0:0 [ více ]
3. So 27.08. 10:15 hřiště Chomutov - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
P St 31.08. 17:30 Králův Dvůr - Č. Budějovice 0:2 [ více ]
4. Ne 04.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Písek 0:3 [ více ]
5. So 10.09. 10:15 hřiště Ml. Boleslav B - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
17. St 14.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Chrudim 1:3 [ více ]
6. Ne 18.09. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Kunice 0:4 [ více ]
7. So 24.09. 10:15 hřiště Pardubice - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
8. So 01.10. 16:00 hřiště Letohrad - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
9. Ne 09.10. 16:00 hřiště Králův Dvůr - Ovčáry 2:1 [ více ]
10. Ne 16.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
11. Ne 23.10. 15:30 hřiště Králův Dvůr - Karlovy Vary 1:1 [ více ]
12. So 29.10. 14:30 hřiště Hlavice - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
13. Ne 06.11. 14:00 hřiště Králův Dvůr - Slovan Liberec B 1:3 [ více ]
14. So 12.11. 11:00 hřiště Česká Lípa - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
15. Ne 20.11. 13:30 hřiště Králův Dvůr - Roudnice 1:0 [ více ]
16. So 26.11. 10:15 hřiště SK Kladno - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
18. Ne 11.03. 14:30 hřiště Králův Dvůr - Vltavín 2:2 [ více ]
19. So 17.03. 15:00 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
20. Ne 25.03. 15:00 hřiště Králův Dvůr - Chomutov 2:0 [ více ]
21. So 31.03. 10:15 hřiště Písek - Králův Dvůr 0:0 [ více ]
22. Ne 08.04. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Ml. Boleslav B 3:2 [ více ]
23. So 14.04. 16:30 hřiště Kunice - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
33. St 18.04. 17:00 hřiště Králův Dvůr - SK Kladno 2:0 [ více ]
24. Ne 22.04. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Pardubice 1:1 [ více ]
25. Ne 29.04. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Letohrad 0:1 [ více ]
26. So 05.05. 17:00 hřiště Ovčáry - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
34. St 09.05. 17:00 hřiště Chrudim - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
27. Ne 13.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 3:2 [ více ]
28. Ne 20.05. 10:30 hřiště Karlovy Vary - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
29. Ne 27.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Hlavice 4:1 [ více ]
30. Ne 03.06. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
32. St 06.06. 17:00 hřiště Roudnice - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
31. So 09.06. 15:00 hřiště Králův Dvůr - Česká Lípa 4:1 [ více ]
P Ne 29.07. 17:00 Dobřichovice - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
1. Ne 12.08. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
2. Ne 19.08. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 2:4 [ více ]
3. So 25.08. 10:15 SK Kladno - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
P Út 28.08. 18:00 Králův Dvůr - 1.FK Příbram 2:1 [ více ]
4. Ne 02.09. 17:00 Králův Dvůr - Kolín 1:2 [ více ]
5. So 08.09. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
17. St 12.09. 17:00 Králův Dvůr - Česká Lípa 1:1 [ více ]
6. Ne 16.09. 16:30 Králův Dvůr - Převýšov 0:2 [ více ]
7. Ne 23.09. 16:30 Strakonice - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
P St 26.09. 16:30 Třebíč - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
8. Ne 30.09. 16:30 Králův Dvůr - Písek 5:1 [ více ]
9. Ne 07.10. 10:15 Sparta Praha B - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
10. Ne 14.10. 16:00 Králův Dvůr - Hor. Měcholupy 2:3 [ více ]
11. So 20.10. 15:30 Kunice - Králův Dvůr 7:4 [ více ]
12. Ne 28.10. 14:30 Králův Dvůr - Chrudim 2:0 [ více ]
13. 02.11. 16:00 Chomutov - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
14. Ne 11.11. 14:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 1:0 [ více ]
15. Ne 18.11. 13:30 Roudnice - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
16. So 24.11. 13:30 Hlavice - Králův Dvůr 3:4 [ více ]
18. Ne 10.03. 14:30 Králův Dvůr - Zápy 0:0 [ více ]
21. Ne 31.03. 15:00 Kolín - Králův Dvůr 6:1 [ více ]
19. St 03.04. 16:30 Domažlice - Králův Dvůr 0:3 [ více ]
22. Ne 07.04. 16:30 Králův Dvůr - Vltavín 3:0 [ více ]
23. Ne 14.04. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
33. St 17.04. 17:00 Králův Dvůr - Hlavice 4:0 [ více ]
24. Ne 21.04. 17:00 Králův Dvůr - Strakonice 0:0 [ více ]
20. St 24.04. 17:00 Králův Dvůr - SK Kladno 2:3 [ více ]
25. So 27.04. 10:15 Písek - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
26. Ne 05.05. 17:00 Králův Dvůr - Sparta Praha B 1:3 [ více ]
34. St 08.05. 17:00 Česká Lípa - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
27. So 11.05. 10:15 Hor. Měcholupy - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
28. Ne 19.05. 17:00 Králův Dvůr - Kunice 2:0 [ více ]
29. So 25.05. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
31. Ne 09.06. 17:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr 1:1 [ více ]
30. St 12.06. 17:00 Králův Dvůr - Chomutov 0:0 [ více ]
32. 14.06. 17:00 Králův Dvůr - Roudnice 1:5 [ více ]
P So 20.07. 17:00 hřiště SK Kladno - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
1. So 10.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Štěchovice 3:1 [ více ]
2. So 17.08. 17:00 hřiště Kunice - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
3. So 24.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Karlovy Vary 2:1 [ více ]
4. Ne 01.09. 17:00 hřiště Roudnice - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
5. So 07.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Chomutov 0:0 [ více ]
17. St 11.09. 17:00 hřiště Hor. Měcholupy - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
6. Ne 15.09. 10:15 hřiště Admira Praha - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
7. So 21.09. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Jirny 2:1 [ více ]
8. Ne 29.09. 16:30 hřiště Zápy - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
9. So 05.10. 16:00 hřiště Králův Dvůr - Převýšov 0:0 [ více ]
10. So 12.10. 16:00 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
11. So 19.10. 15:30 hřiště Králův Dvůr - Kolín 1:1 [ více ]
12. So 26.10. 10:15 hřiště Chrudim - Králův Dvůr 2:4 [ více ]
13. So 02.11. 14:00 hřiště Králův Dvůr - Čáslav 0:0 [ více ]
14. So 09.11. 14:00 hřiště Králův Dvůr - Meteor 1:4 [ více ]
15. So 16.11. 10:15 hřiště Strakonice - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
16. So 23.11. 13:30 hřiště Králův Dvůr - Sparta Praha B 1:2 [ více ]
18. Ne 09.03. 14:30 Štěchovice - Králův Dvůr 2:2 [ více ]
19. So 15.03. 14:30 Králův Dvůr - Kunice 2:0 [ více ]
20. Ne 23.03. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
21. So 29.03. 15:00 Králův Dvůr - Roudnice 4:1 [ více ]
22. So 05.04. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
23. So 12.04. 10:30 Králův Dvůr - Admira Praha 2:1 [ více ]
33. St 16.04. 17:00 Sparta Praha B - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
24. Ne 20.04. 15:30 Jirny - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
25. So 26.04. 17:00 Králův Dvůr - Zápy 2:1 [ více ]
26. Ne 04.05. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
27. So 10.05. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 3:1 [ více ]
34. St 14.05. 17:00 Králův Dvůr - Hor. Měcholupy 2:0 [ více ]
28. Ne 18.05. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
29. So 24.05. 17:00 Králův Dvůr - Chrudim 2:1 [ více ]
32. St 28.05. 17:30 Králův Dvůr - Strakonice 3:0 [ více ]
30. Ne 01.06. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 2:2 [ více ]
31. So 07.06. 10:15 Meteor - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
P So 26.07. 17:00 hřiště Dobrovice - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
1. So 09.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Písek 2:1np [ více ]
2. Ne 17.08. 10:15 hřiště Vyšehrad - Králův Dvůr 1:5 [ více ]
3. So 23.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Chomutov 4:1 [ více ]
4. Ne 31.08. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 1:0np [ více ]
17. St 03.09. 17:00 Bohemians - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
5. So 06.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Benešov 2:3np [ více ]
6. Ne 14.09. 10:15 hřiště Admira Praha - Králův Dvůr 1:6 [ více ]
7. So 20.09. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Zápy 3:2 [ více ]
8. So 27.09. 16:30 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
9. So 04.10. 16:00 hřiště Králův Dvůr - Čáslav 1:2np [ více ]
10. So 11.10. 16:00 hřiště Králův Dvůr - Vltavín 2:1np [ více ]
11. Ne 19.10. 14:00 Jirny - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
12. So 25.10. 14:30 hřiště Králův Dvůr - Chrudim 3:1 [ více ]
13. Ne 02.11. 14:00 Union 2013 - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
14. So 08.11. 14:00 hřiště Králův Dvůr - Převýšov 2:5 [ více ]
15. Ne 16.11. 10:15 hřiště Meteor - Králův Dvůr 0:4 [ více ]
16. So 22.11. 13:30 hřiště Králův Dvůr - Louňovice 1:4 [ více ]
18. So 07.03. 10:15 Písek - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
19. So 14.03. 14:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 3:1 [ více ]
20. So 21.03. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
21. So 28.03. 15:00 Králův Dvůr - Štěchovice 1:0 [ více ]
22. Ne 05.04. 16:30 Benešov - Králův Dvůr 0:1np [ více ]
23. So 11.04. 16:30 Králův Dvůr - Admira Praha 0:2 [ více ]
33. St 15.04. 17:00 Louňovice - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
24. Ne 19.04. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 4:2 [ více ]
25. So 25.04. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 3:2np [ více ]
26. Ne 03.05. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
27. 08.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
34. St 13.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Bohemians 1:0np [ více ]
28. So 16.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Jirny 3:0 [ více ]
29. So 23.05. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
30. So 30.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Union 2013 3:0 [ více ]
32. St 03.06. 17:30 hřiště Králův Dvůr - Meteor 0:1 [ více ]
31. So 06.06. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
P So 25.07. 17:00 hřiště SK Kladno - Králův Dvůr 0:4 [ více ]
1. So 08.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Dobrovice 1:0np [ více ]
2. Ne 16.08. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
4. St 26.08. 17:00 hřiště Čáslav - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
P So 29.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Vlašim 2:1np [ více ]
17. St 02.09. 17:00 Jirny - Králův Dvůr 2:3np [ více ]
5. So 05.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Chrudim 0:1 [ více ]
6. Ne 13.09. 17:00 hřiště Zápy - Králův Dvůr 1:2np [ více ]
18. St 16.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Písek 1:0 [ více ]
7. So 19.09. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Benešov 2:0 [ více ]
P St 23.09. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Sparta Praha 1:2np [ více ]
8. So 26.09. 10:30 hřiště Tachov - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
9. So 03.10. 16:00 hřiště Králův Dvůr - Benátky 2:0 [ více ]
10. So 10.10. 16:00 hřiště Králův Dvůr - Vltavín 1:2np [ více ]
11. Ne 18.10. 15:30 Brozany - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
12. So 24.10. 14:30 hřiště Králův Dvůr - Táborsko B 1:0 [ více ]
19. St 28.10. 14:30 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
13. Ne 01.11. 14:00 hřiště Mostecký FK - Králův Dvůr 1:4 [ více ]
14. So 07.11. 14:00 hřiště Králův Dvůr - Převýšov 0:2 [ více ]
15. Ne 15.11. 13:30 hřiště Kolín - Králův Dvůr 1:2np [ více ]
16. So 21.11. 13:30 hřiště Králův Dvůr - Viktoria Žižkov 2:3 [ více ]
35. Ne 06.03. 10:15 hřiště Viktoria Žižkov - Králův Dvůr 6:2 [ více ]
20. So 12.03. 14:30 hřiště Dobrovice - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
21. So 19.03. 15:00 hřiště Králův Dvůr - Štěchovice 2:1np [ více ]
23. So 02.04. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Čáslav 3:1 [ více ]
24. So 09.04. 10:15 hřiště Chrudim - Králův Dvůr 0:1np [ více ]
25. So 16.04. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Zápy 1:0np [ více ]
36. St 20.04. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Jirny 0:1 [ více ]
26. Ne 24.04. 17:00 hřiště Benešov - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
27. So 30.04. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Tachov 2:3 [ více ]
28. Ne 08.05. 17:00 hřiště Benátky - Králův Dvůr 2:4 [ více ]
37. St 11.05. 17:00 hřiště Písek - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
29. So 14.05. 10:15 hřiště Vltavín - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
30. So 21.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Brozany 5:1 [ více ]
31. Ne 29.05. 10:15 hřiště Táborsko B - Králův Dvůr 1:2np [ více ]
38. St 01.06. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Domažlice 0:3 [ více ]
32. So 04.06. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Mostecký FK 2:0 [ více ]
33. Ne 12.06. 10:15 hřiště Převýšov - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
34. So 18.06. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Kolín 2:1 [ více ]
P So 30.07. 17:00 hřiště Kolín - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
P St 10.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Teplice 1:0 [ více ]
1. So 13.08. 10:30 hřiště Benešov - Králův Dvůr 2:4 [ více ]
2. So 20.08. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Štěchovice 2:1 [ více ]
3. Ne 28.08. 10:15 hřiště Táborsko B - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
4. So 03.09. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Převýšov 2:1np [ více ]
16. St 07.09. 17:00 hřiště Dobrovice - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
5. So 10.09. 10:15 hřiště Vyšehrad - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
6. So 17.09. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Olympia HK 0:1np [ více ]
7. So 24.09. 16:30 hřiště Hořovice - Králův Dvůr 0:4 [ více ]
17. St 28.09. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Vltavín 3:1 [ více ]
8. Ne 02.10. 16:30 hřiště Benátky - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
9. So 08.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Písek 3:0 [ více ]
P Út 11.10. 16:00 Králův Dvůr - Jablonec 2:1np [ více ]
10. So 15.10. 10:15 Litoměřicko - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
11. So 22.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Jirny 0:1np [ více ]
P St 26.10. 18:00 Bohemians 1905 - Králův Dvůr 3:1 [ více ]
12. So 29.10. 14:30 hřiště Tachov - Králův Dvůr 1:2np [ více ]
13. So 05.11. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Chrudim 1:0 [ více ]
14. Ne 13.11. 14:00 Zápy - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
15. So 19.11. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Domažlice 3:0 [ více ]
18. So 11.03. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Benešov 3:0 [ více ]
19. Ne 19.03. 15:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
20. So 25.03. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Táborsko B 3:0 [ více ]
21. Ne 02.04. 10:15 hřiště Převýšov - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
22. So 08.04. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Vyšehrad 4:0 [ více ]
23. So 15.04. 10:15 hřiště Olympia HK - Králův Dvůr 1:0np [ více ]
24. So 22.04. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Hořovice 2:0 [ více ]
25. So 29.04. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Benátky 3:0 [ více ]
26. So 06.05. 10:15 hřiště Písek - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
33. St 10.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Dobrovice 3:2np [ více ]
27. So 13.05. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Litoměřicko 0:1 [ více ]
28. Ne 21.05. 14:00 Jirny - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
29. So 27.05. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Tachov 2:1 [ více ]
34. St 31.05. 17:00 hřiště Vltavín - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
30. So 03.06. 10:15 hřiště Chrudim - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
31. So 10.06. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Zápy 1:0 [ více ]
32. St 14.06. 18:00 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
P So 22.07. 17:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr 0:3 [ více ]
P St 09.08. 17:00 Králův Dvůr - Táborsko 1:2 [ více ]
1. So 12.08. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Převýšov 3:1 [ více ]
2. So 19.08. 10:30 Litoměřicko - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
3. So 26.08. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Chrudim 2:1np [ více ]
16. St 30.08. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Písek 0:1 [ více ]
4. Ne 03.09. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 3:4np [ více ]
5. So 09.09. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Ústí n.O. 3:0 [ více ]
6. So 16.09. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Domažlice 1:0 [ více ]
7. So 23.09. 10:15 hřiště Vltavín - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
17. St 27.09. 16:30 hřiště Nymburk - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
8. So 30.09. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Benešov 1:0 [ více ]
9. So 07.10. 10:15 hřiště Vyšehrad - Králův Dvůr 7:1 [ více ]
10. So 14.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Benátky 1:0 [ více ]
11. So 21.10. 15:30 hřiště Dobrovice - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
12. So 28.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Jirny 2:1np [ více ]
13. Ne 05.11. 14:00 Brozany - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
14. So 11.11. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Štěchovice 2:3 [ více ]
15. 17.11. 13:30 hřiště Čížová - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
18. Ne 11.03. 10:15 hřiště Převýšov - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
20. So 24.03. 10:15 hřiště Chrudim - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
21. So 31.03. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Zápy 1:0np [ více ]
22. So 07.04. 16:30 hřiště Ústí n.O. - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
19. Út 10.04. 16:30 hřiště Králův Dvůr - Litoměřicko 1:3 [ více ]
23. So 14.04. 17:00 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 4:3 [ více ]
24. So 21.04. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Vltavín 0:1 [ více ]
25. Ne 29.04. 17:00 hřiště Benešov - Králův Dvůr 1:0np [ více ]
26. So 05.05. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Vyšehrad 1:0 [ více ]
33. St 09.05. 17:00 hřiště Písek - Králův Dvůr 3:0 [ více ]
27. Ne 13.05. 17:00 hřiště Benátky - Králův Dvůr 3:2np [ více ]
28. So 19.05. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Dobrovice 5:1 [ více ]
29. Ne 27.05. 17:00 Jirny - Králův Dvůr 4:0 [ více ]
34. St 30.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Nymburk 2:1 [ více ]
30. So 02.06. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Brozany 3:2 [ více ]
31. Ne 10.06. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
32. 15.06. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Čížová 6:2 [ více ]
1. 10.08. 18:00 hřiště Králův Dvůr - Písek 2:0 [ více ]
P St 15.08. 18:00 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
2. So 18.08. 10:15 hřiště Vyšehrad - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
16. St 22.08. 18:00 hřiště Králův Dvůr - Brozany 1:2np [ více ]
3. So 25.08. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Živanice 2:1 [ více ]
4. So 01.09. 10:30 Litoměřicko - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
5. 07.09. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Radotín 0:1np [ více ]
6. Ne 16.09. 16:30 Zápy - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
17. St 19.09. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
7. So 22.09. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Vltavín 0:2 [ více ]
8. So 29.09. 16:00 hřiště Domažlice - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
9. So 06.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Ústí n.O. 3:0 [ více ]
10. So 13.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Benešov 4:0 [ více ]
11. So 20.10. 15:30 Velvary - Králův Dvůr 0:1np [ více ]
12. So 27.10. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Karlovy Vary 0:1np [ více ]
13. So 03.11. 14:00 hřiště Dobrovice - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
14. So 10.11. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Převýšov 0:1 [ více ]
18. So 09.03. 10:15 hřiště Písek - Králův Dvůr 1:3 [ více ]
19. So 16.03. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Vyšehrad 2:5 [ více ]
20. So 23.03. 15:00 Živanice - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
21. So 30.03. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Litoměřicko 0:1 [ více ]
22. So 06.04. 10:15 Radotín - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
23. So 13.04. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Zápy 2:1np [ více ]
24. 19.04. 10:15 hřiště Vltavín - Králův Dvůr 2:1np [ více ]
25. So 27.04. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Domažlice 0:1 [ více ]
26. So 04.05. 17:00 hřiště Ústí n.O. - Králův Dvůr 0:2 [ více ]
33. St 08.05. 17:00 Brozany - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
27. So 11.05. 10:15 hřiště Benešov - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
28. So 18.05. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Velvary 8:1 [ více ]
29. Ne 26.05. 10:30 hřiště Karlovy Vary - Králův Dvůr 3:2 [ více ]
34. St 29.05. 17:00 hřiště Králův Dvůr - Štěchovice 4:2 [ více ]
30. So 01.06. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Dobrovice 1:2 [ více ]
31. So 08.06. 10:15 hřiště Převýšov - Králův Dvůr 4:2 [ více ]
1. 09.08. 18:00 Králův Dvůr - Štěchovice 3:2 [ více ]
P St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 [ více ]
2. Ne 18.08. 10:15 Sparta Praha B - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
3. 23.08. 18:00 Králův Dvůr - Písek 3:2 [ více ]
P St 28.08. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 0:2 [ více ]
4. Ne 01.09. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
5. 06.09. 17:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 3:1 [ více ]
6. Ne 15.09. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
7. 20.09. 17:00 Králův Dvůr - Vltavín 2:0 [ více ]
8. So 28.09. 16:00 Domažlice - Králův Dvůr 4:2 [ více ]
9. So 05.10. 10:30 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 1:0np [ více ]
10. So 12.10. 10:30 Králův Dvůr - Benešov 4:1 [ více ]
11. Ne 20.10. 15:30 Hostouň - Králův Dvůr 2:1 [ více ]
12. So 26.10. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 2:0 [ více ]
13. 01.11. 17:00 1.FK Příbram B - Králův Dvůr 0:1 [ více ]
14. So 09.11. 10:30 Králův Dvůr - Motorlet Praha 1:2np [ více ]
15. So 16.11. 13:30 Táborsko - Králův Dvůr 3:2np [ více ]
P So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
1. 21.08. 18:00 Králův Dvůr - Povltavská FA 3:2 [ více ]
3. 04.09. 17:30 Králův Dvůr - Písek 0:1np [ více ]
4. Ne 13.09. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 2:3np [ více ]
5. 18.09. 17:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 2:1 [ více ]
2. St 23.09. 16:30 Sparta Praha B - Králův Dvůr 4:1 [ více ]
6. Ne 27.09. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 [ více ]
7. So 03.10. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín 1:3 [ více ]
8. So 10.10. 15:00 Domažlice - Králův Dvůr 2:0 [ více ]
9. So 27.03. 10:30 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B [ více ]
10. So 03.04. 10:00 Benešov - Králův Dvůr [ více ]
11. So 10.04. 10:15 Sokolov - Králův Dvůr [ více ]
12. Ne 18.04. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr [ více ]
13. Ne 25.04. 10:00 1.FK Příbram B - Králův Dvůr [ více ]
14. So 01.05. 10:30 Králův Dvůr - Motorlet Praha [ více ]
15. So 08.05. 13:30 Hostouň - Králův Dvůr [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Zbyněk Hrabák

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:30
Králův Dvůr - Viktoria Plzeň
B-Tým: I.B třída skupina E, So 13.03. 14:30
Králův Dvůr - Daleké Dušníky
Dorost U-19: Krajský přebor U19, Ne 14.03. 09:30
Králův Dvůr - Kosmonosy
Dorost U-17: Krajský přebor U17, Ne 14.03. 11:45
Králův Dvůr - Kosmonosy
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 14.03. 09:15
Velvary - Králův Dvůr
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 14.03. 11:00
Velvary - Králův Dvůr
: Okresní přebor - skupina A , Po 29.03. 16:30
Králův Dvůr - Loděnice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Krátké zprávy z klubu

NOVÝ VEDOUCÍ A-MUŽSTVA

10.08. 2020 | 14:21 Od srpna 2020 je novým vedoucím A-mužstva králodvorských Cábelíků pan Zdeněk Hrubý, který má na starost veškerou agendu spojenou s chodem A-mužstva.
mobil: 704 873 802
email: zdenek.hruby06@seznam.cz

POZOR NA TERMÍNY

26.11. 2017 | 11:49 Výbor FK Králův Dvůr upozorňuje jednotlivá mužstva, aby sledovaly rozpis soutěží a změny termínů jednotlivých utkání, aktuální rozpis uložen v sekci: KE STAŽENÍ

Hrací termíny mužstev:
A-tým...sobota dopoledne - 10,30
B-tým...sobota odpoledne
Dorosty...neděle dopoledne
St.žáci...neděle dopoledne
Ml.žáci...pondělí odpoledne
Přípravky...dle rozlosování

SEKRETÁŘ FK

04.08. 2016 | 13:58 S účinností od 15.7.2016 se novým sekretářem Fotbalového klubu Králův Dvůr stal Václav Kořínek, na kterého se obracejte se všemi administrativními záležitostmi s vyjímkou přestupů a sponzorství.
KONTAKT
mobil: 607 832 223
e-mail: vendiskorinek@seznam.cz

Víkend pro Cábelíky !!!

01.11. 2015 | 18:18 Přelom října a listopadu patřil králodvorským Cábelíkům - 5 zápasů = 4 výhry + remíza

A-tým - Most 4:1
B-tým - Loděnice B 2:1
Dorost st.- Dobříš 2:1
Dorost ml. - Dobříš 1:0
Žáci - Švermov 0:0

Jen tak dáááál !!!

Anketa

V případě nerozhodného výsledku se budou v ČFL kopat penalty - vítěz získá 2.bod, považujete to za správné ???
ANO
313
NE
337
FOTBAL MĚ NEZAJÍMÁ
310
Hlasování ukončeno 05.08. 2015 20:46

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.