Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 471/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44475
Týden:
471
Dnes:
22
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 02.09. 10:15 D. Počernice - Slavia Praha C 4:2 [ více ]
2. Ne 09.09. 12:00 Slavia Praha C - Př. Kopanina 6:1 [ více ]
3. St 12.09. 17:00 Kolovraty - Slavia Praha C 0:2 [ více ]
4. Ne 23.09. 12:00 Slavia Praha C - Újezd nad Lesy B 1:0 [ více ]
5. Ne 30.09. 14:30 Union Žižkov - Slavia Praha C 2:0 [ více ]
6. Ne 07.10. 12:00 Slavia Praha C - Tempo B 2:0 [ více ]
7. Ne 14.10. 14:00 JM Chodov - Slavia Praha C 1:1 [ více ]
8. Ne 21.10. 11:30 Slavia Praha C - Klánovice 2:0 [ více ]
9. Ne 28.10. 15:00 Differdange - Slavia Praha C 2:1 [ více ]
10. Ne 04.11. 08:45 Slavia Praha C - Modřany 2:0 [ více ]
11. Ne 11.11. 13:30 ABC Braník B - Slavia Praha C 6:0 [ více ]
12. Ne 30.03. 10:15 Slavia Praha C - D. Počernice 0:8 [ více ]
13. So 05.04. 17:30 Př. Kopanina - Slavia Praha C 2:0 [ více ]
14. Ne 13.04. 10:15 Slavia Praha C - Kolovraty 5:0 [ více ]
15. Ne 20.04. 10:00 Újezd nad Lesy B - Slavia Praha C 2:2 [ více ]
16. Ne 27.04. 10:15 Slavia Praha C - Union Žižkov 1:7 [ více ]
17. Ne 04.05. 15:00 Tempo B - Slavia Praha C 3:1 [ více ]
18. Ne 11.05. 10:15 Slavia Praha C - JM Chodov 1:0 [ více ]
19. So 17.05. 10:30 Klánovice - Slavia Praha C 5:0 [ více ]
20. Ne 25.05. 10:15 Slavia Praha C - Differdange 1:4 [ více ]
21. Ne 01.06. 11:00 Modřany - Slavia Praha C 1:0 [ více ]
22. Ne 08.06. 10:15 Slavia Praha C - ABC Braník B 0:13 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Čt 20.05. 17:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 21 1 0 133:23 64
2. 22 18 1 3 119:22 55
3. 22 17 1 4 106:34 52
4. 22 15 0 7 80:34 45
5. 22 12 1 9 78:39 37
6. 22 10 1 11 44:61 31
7. 22 8 2 12 30:61 26
8. 22 6 5 11 41:59 23
9. 22 6 1 15 26:91 19
10. 22 5 2 15 33:69 17
11. 22 2 3 17 30:134 9
12. 22 2 2 18 21:114 8

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
211
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.