Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 406/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44410
Týden:
406
Dnes:
53
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 06.09. 08:45 Slavia Praha C - ABC Braník 3:2 [ více ]
2. Ne 13.09. 15:15 Podolí B - Slavia Praha C 1:1 [ více ]
3. So 19.09. 09:00 Slavia Praha C - Hor. Měcholupy 4:1 [ více ]
4. Ne 27.09. 15:00 Libuš - Slavia Praha C 0:2 [ více ]
5. So 03.10. 09:00 Slavia Praha C - ČAFC Praha 5:0 [ více ]
6. 09.10. 16:30 Stodůlky - Slavia Praha C 1:2 [ více ]
7. So 17.10. 09:00 Slavia Praha C - Bohemians 1905 C 1:2 [ více ]
8. Ne 25.10. 14:00 Slavia Praha C - Admira Praha 2:1 [ více ]
9. Ne 01.11. 09:00 Sparta Praha C - Slavia Praha C 1:0 [ více ]
10. Ne 08.11. 10:15 Slavia Praha C - Viktoria Žižkov B 2:1 [ více ]
11. So 14.11. 12:00 Motorlet Praha B - Slavia Praha C 1:0 [ více ]
13. Ne 21.03. 09:00 Slavia Praha C - Podolí B 2:0 [ více ]
12. So 27.03. 15:00 ABC Braník - Slavia Praha C 8:2 [ více ]
14. Ne 11.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Slavia Praha C 3:1 [ více ]
15. So 17.04. 09:00 Slavia Praha C - Libuš 8:1 [ více ]
16. Ne 25.04. 13:15 ČAFC Praha - Slavia Praha C 0:1 [ více ]
17. 30.04. 18:30 Slavia Praha C - Stodůlky 2:1 [ více ]
18. Ne 09.05. 10:00 Bohemians 1905 C - Slavia Praha C 0:1 [ více ]
19. So 15.05. 08:30 Admira Praha - Slavia Praha C 2:3 [ více ]
20. So 22.05. 14:00 Slavia Praha C - Sparta Praha C 0:2 [ více ]
21. Ne 30.05. 11:45 Viktoria Žižkov B - Slavia Praha C 3:2 [ více ]
22. So 05.06. 14:00 Slavia Praha C - Motorlet Praha B 3:2 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 16.05. 19:30
Slavia Praha - Karviná
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Jablonec
Žáci U-14: Česká liga, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Jablonec
Žáci U-13: ČL skupina B, So 15.05. 00:00
Sokolov - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 15.05. 00:00
Sokolov - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 18 3 1 102:13 57
2. 22 19 0 3 87:15 57
3. 22 15 3 4 94:30 48
4. 22 15 3 4 71:12 48
5. 22 13 2 7 65:42 41
6. 22 10 0 12 60:68 30
7. 22 9 1 12 48:67 28
8. 22 8 3 11 29:70 27
9. 22 5 1 16 20:77 16
10. 22 3 4 15 23:91 13
11. 22 2 5 15 30:81 11
12. 22 1 3 18 19:82 6

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
211
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.