Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 199/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Starší přípravka B

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15210
Týden:
199
Dnes:
30
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 21.08. 10:30 Junior Děčín B - Ústí n/L B 0:20 [ více ]
2. Út 31.08. 17:00 Ústí n/L B - Louny B 7:4 [ více ]
3. Ne 05.09. 10:30 Defensor B - Ústí n/L B 1:10 [ více ]
4. St 08.09. 16:30 Ústí n/L B - Neštěmice B 7:0 [ více ]
5. Ne 19.09. 10:30 Bílina - Ústí n/L B 0:36 [ více ]
6. St 22.09. 17:00 Ústí n/L B - Junior Teplice B 5:6 [ více ]
7. Út 28.09. 10:30 Roudnice B - Ústí n/L B 2:14 [ více ]
8. So 02.10. 14:15 Ústí n/L B - Junior Děčín B 9:4 [ více ]
9. So 09.10. 10:00 Louny B - Ústí n/L B 3:5 [ více ]
10. So 16.10. 10:00 Ústí n/L B - Defensor B 4:11 [ více ]
11. So 23.10. 09:00 Neštěmice B - Ústí n/L B 3:12 [ více ]
12. Čt 28.10. 10:00 Ústí n/L B - Bílina 7:0 [ více ]
13. So 30.10. 10:00 Junior Teplice B - Ústí n/L B 7:2 [ více ]
14. Ne 07.11. 10:00 Ústí n/L B - Roudnice B 4:2 [ více ]
1. Ne 27.03. 00:00 Souš B - Ústí n/L B 0:5 [ více ]
2. Ne 03.04. 00:00 Ústí n/L B - Mostecký FK B 5:2 [ více ]
3. Ne 10.04. 00:00 Blšany B - Ústí n/L B 0:10 [ více ]
4. Ne 17.04. 00:00 Ústí n/L B - Neštěmice B 9:4 [ více ]
5. Ne 24.04. 00:00 Chomutov B - Ústí n/L B 1:7 [ více ]
6. Ne 01.05. 00:00 Ústí n/L B - Junior Teplice B 9:0 [ více ]
7. Ne 08.05. 00:00 Louny B - Ústí n/L B 2:9 [ více ]
8. Ne 15.05. 00:00 Ústí n/L B - Souš B 4:1 [ více ]
9. Ne 22.05. 00:00 Mostecký FK B - Ústí n/L B 2:5 [ více ]
10. Ne 29.05. 00:00 Ústí n/L B - Blšany B 7:1 [ více ]
11. St 01.06. 00:00 Neštěmice B - Ústí n/L B 0:30 [ více ]
12. Ne 05.06. 00:00 Ústí n/L B - Chomutov B 8:2 [ více ]
13. Ne 12.06. 00:00 Junior Teplice B - Ústí n/L B 1:11 [ více ]
14. Ne 19.06. 00:00 Ústí n/L B - Louny B 6:1 [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 11 0 3 142:43 33
2. 14 9 1 4 126:41 28
3. 14 9 1 4 134:68 28
4. 14 8 1 5 105:57 25
5. 14 7 0 7 98:83 21
6. 14 6 1 7 96:81 19
7. 14 4 0 10 93:92 12
8. 14 0 0 14 6:335 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.