Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 157/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-16

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15226
Týden:
157
Dnes:
36
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

2. So 20.08. 17:00 hřiště Ústí n/L - Viktoria Žižkov 1:4 [ více ]
3. So 27.08. 12:15 Motorlet Praha - Ústí n/L 2:3np [ více ]
4. So 03.09. 15:00 hřiště Ústí n/L - Sokolov 0:2 [ více ]
5. St 14.09. 17:15 Čáslav - Ústí n/L 1:4 [ více ]
7. Ne 25.09. 16:15 hřiště Písek - Ústí n/L 4:1 [ více ]
8. So 01.10. 15:00 hřiště Ústí n/L - Vyšehrad 2:1 [ více ]
9. So 08.10. 15:30 hřiště SK Kladno - Ústí n/L 2:1 [ více ]
6. St 12.10. 16:00 hřiště Ústí n/L - Chrudim 0:2 [ více ]
10. So 15.10. 12:15 hřiště Táborsko - Ústí n/L 3:0 [ více ]
11. So 22.10. 12:00 hřiště Ústí n/L - Benešov 2:3 [ více ]
12. Ne 30.10. 12:15 hřiště Mostecký FK - Ústí n/L 1:4 [ více ]
13. So 05.11. 12:00 hřiště Ústí n/L - Admira Praha 0:5 [ více ]
1. So 12.11. 12:00 Olympia HK - Ústí n/L 0:1np [ více ]
15. So 18.03. 12:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 0:1 [ více ]
16. So 25.03. 15:00 Ústí n/L - Motorlet Praha 0:8 [ více ]
17. So 01.04. 15:45 Sokolov - Ústí n/L 2:1 [ více ]
18. Ne 09.04. 15:00 Ústí n/L - Čáslav 2:1 [ více ]
19. Čt 13.04. 12:15 Chrudim - Ústí n/L 2:1 [ více ]
20. So 22.04. 15:00 Ústí n/L - Písek 2:6 [ více ]
21. Ne 30.04. 12:15 Vyšehrad - Ústí n/L 1:3 [ více ]
22. So 06.05. 15:00 Ústí n/L - SK Kladno 2:1 [ více ]
23. So 13.05. 12:00 Ústí n/L - Táborsko 1:0 [ více ]
24. So 20.05. 12:15 Benešov - Ústí n/L 4:2 [ více ]
26. St 24.05. 12:15 Admira Praha - Ústí n/L 1:3 [ více ]
25. So 27.05. 12:00 Ústí n/L - Mostecký FK 1:0 [ více ]
14. So 10.06. 12:00 Ústí n/L - Olympia HK 2:1 [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 26 0 0 161:10 78
2. 26 21 1 4 173:28 64
3. 26 19 1 6 115:39 58
4. 26 18 3 5 127:46 57
5. 26 16 3 7 161:53 51
6. 26 15 3 8 106:57 48
7. 26 14 1 11 97:69 43
8. 26 9 2 15 63:77 29
9. 26 7 4 15 47:92 25
10. 26 6 4 16 56:117 22
11. 26 6 2 18 52:152 20
12. 26 4 7 15 37:125 19
13. 26 2 2 22 22:180 8
14. 26 1 3 22 18:190 6

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.