Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 199/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Žáci U-14

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15210
Týden:
199
Dnes:
30
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 12:00 Ústí n/L - FC Háje 10:2 [ více ]
2. Ne 30.08. 12:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L 1:11 [ více ]
3. Ne 06.09. 12:00 Ústí n/L - Junior Chomutov 2:4 [ více ]
4. So 12.09. 12:00 Varnsdorf - Ústí n/L 1:16 [ více ]
5. Ne 20.09. 12:00 Ústí n/L - Sokolov 5:2 [ více ]
6. So 26.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Ústí n/L výsl. [ více ]
7. Ne 04.10. 12:00 Ústí n/L - Dukla Praha 0:3 [ více ]
8. So 10.10. 12:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 6:4 [ více ]
9. So 27.03. 12:00 Neratovice - Ústí n/L [ více ]
10. So 03.04. 12:00 Ústí n/L - Most-Souš [ více ]
11. So 10.04. 12:00 Roudnice - Ústí n/L [ více ]
12. So 17.04. 00:00 FC Háje - Ústí n/L [ více ]
13. So 24.04. 00:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov [ více ]
14. So 01.05. 00:00 Junior Chomutov - Ústí n/L [ více ]
15. So 08.05. 00:00 Ústí n/L - Varnsdorf [ více ]
16. So 15.05. 00:00 Sokolov - Ústí n/L [ více ]
17. So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov [ více ]
18. So 29.05. 00:00 Dukla Praha - Ústí n/L [ více ]
19. So 05.06. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L [ více ]
22. St 09.06. 00:00 Ústí n/L - Roudnice [ více ]
20. So 12.06. 00:00 Ústí n/L - Neratovice [ více ]
21. So 19.06. 00:00 Most-Souš - Ústí n/L [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 8 0 0 0 76:3 24
2. 7 7 0 0 0 39:5 21
3. 8 5 1 0 2 36:20 17
4. 7 5 0 1 1 48:15 16
5. 7 5 0 0 2 50:17 15
6. 8 4 0 0 4 43:31 12
7. 8 3 0 0 5 16:44 9
8. 7 2 0 0 5 30:27 6
9. 8 2 0 0 6 15:39 6
10. 8 1 1 0 6 13:60 5
11. 8 1 0 1 6 21:51 4
12. 8 1 0 0 7 9:84 3

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.