Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 131/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44064
Týden:
131
Dnes:
28
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

EL Čt 14.07. 18:00 Levadia - Slavia Praha 3:1 [ více ]
EL Čt 21.07. 19:00 Slavia Praha - Levadia 2:0 [ více ]
EL Čt 28.07. 19:00 hřiště Slavia Praha - Rio Ave 0:0 [ více ]
EL Čt 04.08. 21:00 Rio Ave - Slavia Praha 1:1 [ více ]
2. Po 08.08. 18:00 hřiště Slavia Praha - Zlín 2:2 [ více ]
3. Ne 14.08. 19:30 hřiště Jihlava - Slavia Praha 1:1 [ více ]
EL Čt 18.08. 19:00 Slavia Praha - Anderlecht 0:3 [ více ]
4. Ne 21.08. 15:00 hřiště Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 [ více ]
EL Čt 25.08. 20:00 Anderlecht - Slavia Praha 3:0 [ více ]
5. Ne 28.08. 19:30 hřiště Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:1 [ více ]
6. Ne 11.09. 18:15 hřiště Teplice - Slavia Praha 2:2 [ více ]
7. Po 19.09. 18:30 hřiště Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 [ více ]
8. Ne 25.09. 15:30 hřiště Sparta Praha - Slavia Praha 0:2 [ více ]
P St 28.09. 16:00 Chrudim - Slavia Praha 1:3 [ více ]
9. So 01.10. 20:05 hřiště Slavia Praha - Karviná 1:0 [ více ]
10. So 15.10. 15:00 hřiště H. Králové - Slavia Praha 0:3 [ více ]
1. St 19.10. 18:00 hřiště Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:4 [ více ]
11. So 22.10. 20:05 hřiště Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:0 [ více ]
P St 26.10. 18:30 Slavia Praha - Litoměřicko 7:0 [ více ]
12. Ne 30.10. 15:00 hřiště Jablonec - Slavia Praha 0:0 [ více ]
13. So 05.11. 20:05 hřiště Slavia Praha - Bohemians 1905 1:1 [ více ]
14. 18.11. 20:15 hřiště Dukla Praha - Slavia Praha 1:2 [ více ]
15. So 26.11. 15:00 hřiště Slavia Praha - Ml. Boleslav 2:1 [ více ]
16. 02.12. 20:15 hřiště Zlín - Slavia Praha 0:4 [ více ]
17. So 18.02. 16:30 hřiště Slavia Praha - Jihlava 2:0 [ více ]
18. So 25.02. 19:15 hřiště 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:8 [ více ]
19. Ne 05.03. 16:00 hřiště Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 [ více ]
20. Ne 12.03. 17:30 hřiště Slavia Praha - Teplice 2:1 [ více ]
21. So 18.03. 16:30 hřiště Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 [ více ]
22. Ne 02.04. 17:30 hřiště Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 [ více ]
23. So 08.04. 20:15 hřiště Karviná - Slavia Praha 1:2 [ více ]
P St 12.04. 18:45 Slavia Praha - Karviná 5:2 [ více ]
24. Po 17.04. 17:30 hřiště Slavia Praha - H. Králové 4:0 [ více ]
25. 21.04. 20:15 hřiště 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:2 [ více ]
P Út 25.04. 18:30 Slavia Praha - Zlín 0:1 [ více ]
26. Ne 30.04. 17:30 hřiště Slavia Praha - Jablonec 1:1 [ více ]
27. So 06.05. 19:00 hřiště Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:3 [ více ]
28. So 13.05. 18:45 hřiště Slavia Praha - Dukla Praha 2:2 [ více ]
29. So 20.05. 17:00 hřiště Ml. Boleslav - Slavia Praha 1:2 [ více ]
30. So 27.05. 17:00 hřiště Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:0 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: CSM, Čt 15.04. 00:00
1.FK Příbram - Slavia Praha   0:1
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 24 6 4 73:19 78
2. 34 22 4 8 75:30 70
3. 34 19 8 7 60:31 65
4. 34 18 9 7 56:37 63
5. 34 17 9 8 49:29 60
6. 34 14 12 8 46:29 54
7. 34 12 11 11 35:32 47
8. 34 11 13 10 34:37 46
9. 34 14 3 17 30:60 45
10. 34 11 9 14 45:41 42
11. 34 11 9 14 27:33 42
12. 34 11 9 14 34:43 42
13. 34 9 12 13 30:40 39
14. 34 7 11 16 23:39 32
15. 34 7 10 17 44:67 31
16. 34 8 7 19 29:52 31
17. 34 6 11 17 17:41 29
18. 34 5 7 22 22:69 22

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.