Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 131/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44064
Týden:
131
Dnes:
28
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

LM Út 25.07. 19:00 Slavia Praha - BATE Borisov 1:0 [ více ]
1. So 29.07. 20:00 hřiště Slavia Praha - Teplice 1:0 [ více ]
LM St 02.08. 19:00 BATE Borisov - Slavia Praha 2:1 [ více ]
2. Ne 06.08. 18:00 hřiště Baník Ostrava - Slavia Praha 0:0 [ více ]
3. 11.08. 18:00 hřiště Slavia Praha - Jihlava 2:0 [ více ]
LM Út 15.08. 20:45 APOEL Nikósie - Slavia Praha 2:0 [ více ]
4. So 19.08. 18:00 hřiště Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:0 [ více ]
LM St 23.08. 20:45 Slavia Praha - APOEL Nikósie 0:0 [ více ]
5. Ne 27.08. 16:30 hřiště Slavia Praha - Ml. Boleslav 4:0 [ více ]
6. So 09.09. 18:00 hřiště Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 [ více ]
EL Čt 14.09. 19:00 Slavia Praha - Maccabi Tel-Aviv 1:0 [ více ]
7. Ne 17.09. 18:00 hřiště Slavia Praha - Sparta Praha 2:0 [ více ]
P St 20.09. 18:30 Slavia Praha - Třinec 5:1 [ více ]
8. So 23.09. 17:00 hřiště Zlín - Slavia Praha 1:1 [ více ]
EL Čt 28.09. 17:00 Astana - Slavia Praha 1:1 [ více ]
9. Ne 01.10. 18:00 hřiště Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:0 [ více ]
10. So 14.10. 20:00 hřiště Karviná - Slavia Praha 0:2 [ více ]
EL Čt 19.10. 21:05 Villarreal - Slavia Praha 2:2 [ více ]
11. Ne 22.10. 18:00 hřiště Slavia Praha - Slovan Liberec 1:2 [ více ]
P St 25.10. 18:00 Jihlava - Slavia Praha 1:3 [ více ]
12. Ne 29.10. 15:45 hřiště 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:3 [ více ]
EL Čt 02.11. 19:00 Slavia Praha - Villarreal 0:2 [ více ]
13. Ne 05.11. 18:00 hřiště Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:0 [ více ]
14. So 18.11. 18:00 hřiště Slavia Praha - Dukla Praha 5:0 [ více ]
EL Čt 23.11. 21:05 Maccabi Tel-Aviv - Slavia Praha 0:2 [ více ]
15. Po 27.11. 17:25 hřiště Jablonec - Slavia Praha 1:1 [ více ]
16. 01.12. 19:30 hřiště Slavia Praha - Baník Ostrava 2:1 [ více ]
EL Čt 07.12. 19:00 Slavia Praha - Astana 0:1 [ více ]
17. So 17.02. 16:30 hřiště Jihlava - Slavia Praha 1:0 [ více ]
18. Ne 25.02. 18:00 hřiště Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 [ více ]
19. So 03.03. 18:00 hřiště Ml. Boleslav - Slavia Praha 0:3 [ více ]
P St 07.03. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 2:0 [ více ]
20. Ne 11.03. 15:00 hřiště Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:1 [ více ]
21. So 17.03. 17:30 hřiště Sparta Praha - Slavia Praha 3:3 [ více ]
22. Ne 01.04. 18:00 hřiště Slavia Praha - Zlín 1:2 [ více ]
23. So 07.04. 13:00 hřiště Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:1 [ více ]
24. 13.04. 18:00 hřiště Slavia Praha - Karviná 3:2 [ více ]
P Út 17.04. 20:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 2:0 [ více ]
25. Ne 22.04. 18:00 hřiště Slovan Liberec - Slavia Praha 0:0 [ více ]
26. Ne 29.04. 15:00 hřiště Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:0 [ více ]
27. So 05.05. 18:30 hřiště Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:0 [ více ]
P St 09.05. 20:15 Slavia Praha - Jablonec 3:1 [ více ]
28. Po 14.05. 18:00 hřiště Dukla Praha - Slavia Praha 0:2 [ více ]
29. So 19.05. 16:00 hřiště Slavia Praha - Jablonec 1:3 [ více ]
30. So 26.05. 16:00 hřiště Teplice - Slavia Praha 0:3 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: CSM, Čt 15.04. 00:00
1.FK Příbram - Slavia Praha   0:1
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 24 6 4 73:19 78
2. 34 22 4 8 75:30 70
3. 34 19 8 7 60:31 65
4. 34 18 9 7 56:37 63
5. 34 17 9 8 49:29 60
6. 34 14 12 8 46:29 54
7. 34 12 11 11 35:32 47
8. 34 11 13 10 34:37 46
9. 34 14 3 17 30:60 45
10. 34 11 9 14 45:41 42
11. 34 11 9 14 27:33 42
12. 34 11 9 14 34:43 42
13. 34 9 12 13 30:40 39
14. 34 7 11 16 23:39 32
15. 34 7 10 17 44:67 31
16. 34 8 7 19 29:52 31
17. 34 6 11 17 17:41 29
18. 34 5 7 22 22:69 22

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.