Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 150/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44097
Týden:
150
Dnes:
6
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 16:30 hřiště Č. Budějovice - Slavia Praha 0:6 [ více ]
2. So 29.08. 19:30 hřiště Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 [ více ]
3. So 12.09. 19:30 hřiště Pardubice - Slavia Praha 1:1 [ více ]
4. 18.09. 20:00 hřiště Slavia Praha - Teplice 5:1 [ více ]
5. So 26.09. 19:00 hřiště Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:0 [ více ]
6. Ne 04.10. 18:00 hřiště Baník Ostrava - Slavia Praha 0:1 [ více ]
EL Čt 22.10. 18:55 Beer Sheva - Slavia Praha 3:1 [ více ]
EL Čt 29.10. 21:00 Slavia Praha - Leverkusen 1:0 [ více ]
EL Čt 05.11. 18:55 Slavia Praha - Nice 3:2 [ více ]
7. Ne 08.11. 16:00 hřiště Slavia Praha - Ml. Boleslav 1:0 [ více ]
8. So 21.11. 18:30 hřiště Opava - Slavia Praha 0:6 [ více ]
EL Čt 26.11. 21:00 Nice - Slavia Praha 1:3 [ více ]
9. Ne 29.11. 18:30 hřiště Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:1 [ více ]
EL Čt 03.12. 21:00 Slavia Praha - Beer Sheva 3:0 [ více ]
10. Ne 06.12. 18:30 hřiště Sparta Praha - Slavia Praha 0:3 [ více ]
EL Čt 10.12. 18:55 Leverkusen - Slavia Praha 4:0 [ více ]
11. Ne 13.12. 18:30 hřiště Slavia Praha - Slovan Liberec 3:0 [ více ]
13. Ne 20.12. 18:30 hřiště Slavia Praha - Bohemians 1905 2:1 [ více ]
14. St 23.12. 17:00 hřiště Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 [ více ]
17. Čt 07.01. 00:00 Teplice - Slavia Praha 1:3 [ více ]
19. Čt 07.01. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:1 [ více ]
20. Čt 14.01. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 [ více ]
18. Čt 14.01. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:3 [ více ]
15. So 16.01. 18:30 hřiště Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:1 [ více ]
P Út 19.01. 15:30 Slavia Praha - Dukla Praha 4:1 [ více ]
19. Čt 21.01. 00:00 Zlín - Slavia Praha 0:3 [ více ]
21. Čt 21.01. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:1 [ více ]
16. So 23.01. 18:30 hřiště Karviná - Slavia Praha 1:3 [ více ]
12. St 27.01. 18:00 hřiště Zlín - Slavia Praha 2:6 [ více ]
20. Čt 28.01. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:0 [ více ]
22. Čt 28.01. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:2 [ více ]
17. Ne 31.01. 18:30 hřiště Slavia Praha - Jablonec 3:0 [ více ]
23. Čt 04.02. 00:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 0:1 [ více ]
21. Čt 04.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:2 [ více ]
18. Ne 07.02. 16:00 hřiště 1.FK Příbram - Slavia Praha 3:3 [ více ]
22. Čt 11.02. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 [ více ]
24. Čt 11.02. 00:00 Pardubice - Slavia Praha 0:0 [ více ]
19. So 13.02. 16:00 hřiště Slavia Praha - Pardubice 3:0 [ více ]
23. Čt 18.02. 00:00 Slavia Praha - H. Králové 4:0 [ více ]
25. Čt 18.02. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 4:0 [ více ]
EL Čt 18.02. 18:55 Slavia Praha - Leicester 0:0 [ více ]
20. Ne 21.02. 16:30 hřiště Teplice - Slavia Praha 1:1 [ více ]
26. Čt 25.02. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 [ více ]
24. Čt 25.02. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 [ více ]
EL Čt 25.02. 21:00 Leicester - Slavia Praha 0:2 [ více ]
21. Ne 28.02. 16:00 hřiště 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:3 [ více ]
P St 03.03. 19:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 10:3 [ více ]
25. Čt 04.03. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 2:0 [ více ]
27. Čt 04.03. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:1 [ více ]
22. Ne 07.03. 18:30 hřiště Slavia Praha - Baník Ostrava 2:1 [ více ]
26. Čt 11.03. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:1 [ více ]
28. Čt 11.03. 00:00 Slavia Praha - Teplice 7:0 [ více ]
EL Čt 11.03. 18:55 Slavia Praha - Rangers 1:1 [ více ]
23. Ne 14.03. 18:30 hřiště Ml. Boleslav - Slavia Praha 0:3 [ více ]
27. Čt 18.03. 00:00 Slavia Praha - Pardubice 0:0 [ více ]
29. Čt 18.03. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:0 [ více ]
EL Čt 18.03. 21:00 Rangers - Slavia Praha 0:2 [ více ]
24. Ne 21.03. 18:30 hřiště Slavia Praha - Opava 4:0 [ více ]
30. Čt 25.03. 00:00 Slavia Praha - Zlín 4:0 [ více ]
28. Čt 25.03. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:4 [ více ]
31. Čt 01.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:0 [ více ]
29. Čt 01.04. 00:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 2:1 [ více ]
25. Ne 04.04. 18:30 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:0 [ více ]
30. Čt 08.04. 00:00 Ml. Boleslav - Slavia Praha 0:4 [ více ]
32. Čt 08.04. 00:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 3:0 [ více ]
EL Čt 08.04. 21:00 Arsenal - Slavia Praha 1:1 [ více ]
26. Ne 11.04. 18:30 Slavia Praha - Sparta Praha 2:0 [ více ]
1. Po 12.04. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:1 [ více ]
33. Čt 15.04. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:1 [ více ]
EL Čt 15.04. 21:00 Slavia Praha - Arsenal [ více ]
27. Ne 18.04. 16:00 Slovan Liberec - Slavia Praha [ více ]
2. Po 19.04. 00:00 Slavia Praha - Teplice [ více ]
P St 21.04. 15:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha [ více ]
28. St 21.04. 17:00 Slavia Praha - Zlín [ více ]
34. Čt 22.04. 00:00 Slavia Praha - Opava [ více ]
29. So 24.04. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha [ více ]
3. Po 26.04. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha [ více ]
30. So 01.05. 17:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň [ více ]
4. Po 03.05. 00:00 Slavia Praha - Zlín [ více ]
31. So 08.05. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha [ více ]
5. Po 10.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha [ více ]
32. So 15.05. 18:00 Slavia Praha - Karviná [ více ]
6. Po 17.05. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno [ více ]
33. So 22.05. 17:00 Jablonec - Slavia Praha [ více ]
7. Po 24.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha [ více ]
34. So 29.05. 18:00 Slavia Praha - Č. Budějovice [ více ]
8. Po 31.05. 00:00 H. Králové - Slavia Praha [ více ]
9. Po 07.06. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha [ více ]
10. Po 14.06. 00:00 Jablonec - Slavia Praha [ více ]
11. Po 21.06. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava [ více ]
12. Po 28.06. 00:00 Pardubice - Slavia Praha [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Play-off, Čt 15.04. 21:00
Slavia Praha - Arsenal
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.