Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 271/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15164
Týden:
271
Dnes:
11
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 11:00 Ml. Boleslav B - Ústí n/L 2:1 [ více ]
2. Ne 30.08. 10:00 Ústí n/L - Dukla Praha 2:5 [ více ]
3. Ne 06.09. 10:00 Slavia HK - Ústí n/L 1:3 [ více ]
4. Ne 13.09. 10:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov 4:1 [ více ]
5. Ne 20.09. 12:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 3:2 [ více ]
7. Ne 04.10. 14:00 Meteor B - Ústí n/L 1:2 [ více ]
6. St 07.10. 11:00 Ústí n/L - Pardubice B 1:3 [ více ]
8. Ne 11.10. 10:00 Ústí n/L - Admira Praha 5:1 [ více ]
9. Ne 31.01. 10:00 Chrudim - Ústí n/L [ více ]
10. Ne 07.02. 10:00 H. Králové B - Ústí n/L [ více ]
11. Ne 14.02. 10:00 Ústí n/L - Neratovice [ více ]
12. Ne 21.02. 10:00 Jablonec - Ústí n/L [ více ]
13. Ne 28.02. 10:00 Ústí n/L - Slovan Liberec [ více ]
14. Ne 07.03. 10:00 Tempo - Ústí n/L [ více ]
15. Ne 14.03. 10:00 Ústí n/L - Teplice [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Ústí n/L - Ml. Boleslav B [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Dukla Praha - Ústí n/L [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Ústí n/L - Slavia HK [ více ]
19. So 10.04. 00:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L [ více ]
20. So 17.04. 00:00 Ústí n/L - Sparta Praha B [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Pardubice B - Ústí n/L [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Ústí n/L - Meteor B [ více ]
23. So 08.05. 00:00 Admira Praha - Ústí n/L [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Ústí n/L - Chrudim [ více ]
25. So 22.05. 00:00 Ústí n/L - H. Králové B [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Neratovice - Ústí n/L [ více ]
27. So 05.06. 00:00 Ústí n/L - Jablonec [ více ]
28. So 12.06. 00:00 Slovan Liberec - Ústí n/L [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Ústí n/L - Tempo [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Teplice - Ústí n/L [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 31:13 21
2. 7 7 0 0 0 21:6 21
3. 7 6 0 0 1 37:8 18
4. 8 5 1 0 2 34:11 17
5. 8 4 1 1 2 17:17 15
6. 8 3 1 2 2 17:8 13
7. 8 4 0 0 4 20:17 12
8. 8 4 0 0 4 20:21 12
9. 8 3 1 0 4 14:10 11
10. 6 3 1 0 2 10:7 11
11. 6 2 1 0 3 12:12 8
12. 8 2 0 1 5 12:24 7
13. 7 2 0 0 5 8:25 6
14. 7 1 0 2 4 10:21 5
15. 8 0 1 1 6 7:26 3
16. 8 0 0 0 8 5:49 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.