Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 319/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15134
Týden:
319
Dnes:
33
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 13:15 Ml. Boleslav B - Ústí n/L 5:3 [ více ]
2. Ne 30.08. 12:15 Ústí n/L - Dukla Praha 3:2 [ více ]
3. Ne 06.09. 12:30 Slavia HK - Ústí n/L 0:2 [ více ]
4. Ne 13.09. 12:15 Ústí n/L - FŠ Litvínov 4:3 [ více ]
5. Ne 20.09. 10:00 Sparta Praha B - Ústí n/L 5:4 [ více ]
7. Ne 04.10. 16:15 Meteor B - Ústí n/L 3:1 [ více ]
6. St 07.10. 13:15 Ústí n/L - Pardubice B 0:4 [ více ]
8. Ne 11.10. 12:15 Ústí n/L - Admira Praha 3:2 [ více ]
9. Ne 31.01. 12:15 Chrudim - Ústí n/L [ více ]
10. Ne 07.02. 12:15 H. Králové B - Ústí n/L [ více ]
11. Ne 14.02. 12:15 Ústí n/L - Neratovice [ více ]
12. Ne 21.02. 12:30 Jablonec - Ústí n/L [ více ]
13. Ne 28.02. 12:15 Ústí n/L - FC Liberec-mládež [ více ]
14. Ne 07.03. 12:15 Tempo - Ústí n/L [ více ]
15. Ne 14.03. 12:15 Ústí n/L - Teplice [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Ústí n/L - Ml. Boleslav B [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Dukla Praha - Ústí n/L [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Ústí n/L - Slavia HK [ více ]
19. So 10.04. 00:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L [ více ]
20. So 17.04. 00:00 Ústí n/L - Sparta Praha B [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Pardubice B - Ústí n/L [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Ústí n/L - Meteor B [ více ]
23. So 08.05. 00:00 Admira Praha - Ústí n/L [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Ústí n/L - Chrudim [ více ]
25. So 22.05. 00:00 Ústí n/L - H. Králové B [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Neratovice - Ústí n/L [ více ]
27. So 05.06. 00:00 Ústí n/L - Jablonec [ více ]
28. So 12.06. 00:00 FC Liberec-mládež - Ústí n/L [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Ústí n/L - Tempo [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Teplice - Ústí n/L [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 8 0 0 0 47:7 24
2. 7 6 0 0 1 26:7 18
3. 8 6 0 0 2 23:15 18
4. 7 5 1 0 1 25:9 17
5. 8 5 0 0 3 20:15 15
6. 8 4 1 0 3 13:13 14
7. 8 4 0 1 3 32:14 13
8. 8 4 0 0 4 20:24 12
9. 6 3 0 1 2 17:7 10
10. 8 3 0 0 5 14:17 9
11. 7 1 2 0 4 7:32 7
12. 8 2 0 1 5 13:49 7
13. 6 2 0 0 4 21:16 6
14. 8 2 0 0 6 7:29 6
15. 8 1 0 0 7 6:24 3
16. 7 0 0 1 6 9:22 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.