Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 157/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Žáci U-15

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15226
Týden:
157
Dnes:
36
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 10:00 Ústí n/L - FC Háje 9:0 [ více ]
2. Ne 30.08. 10:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L 2:9 [ více ]
3. Ne 06.09. 10:00 Ústí n/L - Junior Chomutov 6:2 [ více ]
4. So 12.09. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L 0:11 [ více ]
5. Ne 20.09. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 9:1 [ více ]
6. So 26.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Ústí n/L výsl. [ více ]
7. Ne 04.10. 10:00 Ústí n/L - Dukla Praha 3:2np [ více ]
8. So 10.10. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 8:0 [ více ]
9. So 27.03. 10:00 Neratovice - Ústí n/L [ více ]
10. So 03.04. 10:00 Ústí n/L - Most-Souš [ více ]
11. So 10.04. 10:00 Roudnice - Ústí n/L [ více ]
12. So 17.04. 00:00 FC Háje - Ústí n/L [ více ]
13. So 24.04. 00:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov [ více ]
14. So 01.05. 00:00 Junior Chomutov - Ústí n/L [ více ]
15. So 08.05. 00:00 Ústí n/L - Varnsdorf [ více ]
16. So 15.05. 00:00 Sokolov - Ústí n/L [ více ]
17. So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov [ více ]
18. So 29.05. 00:00 Dukla Praha - Ústí n/L [ více ]
19. So 05.06. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L [ více ]
22. St 09.06. 00:00 Ústí n/L - Roudnice [ více ]
20. So 12.06. 00:00 Ústí n/L - Neratovice [ více ]
21. So 19.06. 00:00 Most-Souš - Ústí n/L [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 1 0 48:7 22
2. 7 6 1 0 0 54:7 20
3. 8 5 0 0 3 16:17 15
4. 8 4 1 0 3 28:17 14
5. 7 4 0 1 2 26:23 13
6. 8 3 1 1 3 18:18 12
7. 8 4 0 0 4 15:21 12
8. 7 3 1 0 3 21:18 11
9. 8 2 0 1 5 16:33 7
10. 7 2 0 0 5 9:17 6
11. 8 2 0 0 6 24:41 6
12. 8 0 0 0 8 6:62 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.