Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 151/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Žáci U-13

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15225
Týden:
151
Dnes:
29
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 22.08. 10:00 Slavia Praha - Ústí n/L 3:6 [ více ]
2. Ne 30.08. 10:00 Teplice - Ústí n/L 5:0 [ více ]
3. So 05.09. 15:00 Ústí n/L - Tempo 6:4 [ více ]
4. So 12.09. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:12 [ více ]
5. So 19.09. 15:00 Ústí n/L - Vyšehrad 12:0 [ více ]
6. So 26.09. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 4:10 [ více ]
7. So 03.10. 15:00 Ústí n/L - Neratovice 8:3 [ více ]
8. So 10.10. 14:00 Sokolov - Ústí n/L 3:14 [ více ]
9. So 27.02. 10:00 Ústí n/L - Most-Souš [ více ]
10. So 06.03. 10:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L [ více ]
11. So 13.03. 15:00 Ústí n/L - SK Kladno [ více ]
12. So 20.03. 10:00 Junior Chomutov - Ústí n/L [ více ]
13. So 27.03. 10:00 Ústí n/L - Meteor [ více ]
14. So 03.04. 00:00 Ústí n/L - Slavia Praha [ více ]
15. So 10.04. 00:00 Ústí n/L - Teplice [ více ]
16. So 17.04. 00:00 Tempo - Ústí n/L [ více ]
17. So 24.04. 00:00 Ústí n/L - Junior Děčín [ více ]
18. So 01.05. 00:00 Vyšehrad - Ústí n/L [ více ]
19. So 08.05. 00:00 Ústí n/L - Karlovy Vary [ více ]
20. So 15.05. 00:00 Neratovice - Ústí n/L [ více ]
21. So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Sokolov [ více ]
22. So 29.05. 00:00 Most-Souš - Ústí n/L [ více ]
23. So 05.06. 00:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov [ více ]
24. So 12.06. 00:00 SK Kladno - Ústí n/L [ více ]
25. So 19.06. 00:00 Ústí n/L - Junior Chomutov [ více ]
26. So 26.06. 00:00 Meteor - Ústí n/L [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 0 1 93:16 21
2. 8 7 0 1 79:23 21
3. 8 7 0 1 68:22 21
4. 8 5 2 1 44:10 17
5. 8 5 1 2 68:26 16
6. 8 5 0 3 70:26 15
7. 8 4 2 2 38:30 14
8. 8 4 0 4 67:39 12
9. 7 3 1 3 28:39 10
10. 8 3 0 5 38:41 9
11. 8 1 0 7 9:49 3
12. 8 1 0 7 22:75 3
13. 7 0 0 7 7:117 0
14. 8 0 0 8 9:127 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.